Panningen, Netherlands
Terug

Parkeerplaats voormalig postkantoor Panningen aangepakt

028f52143becc6da5db447106b668370.jpg

De parkeerplaats bij het voormalige postkantoor in Panningen wordt verhard. De gemeente Peel en Maas trekt hiervoor 200.000 euro uit, zo staat in de begroting te lezen. De werkzaamheden maken deel uit van de voorbereidingen op de toekomstige upgrading van het centrum.

 | Aangepast op
Herontwikkeling
In maart 2023 koos de gemeenteraad voor de ‘variant zonder woningsloop’ als gewenste richting voor de herontwikkeling van het gebied rond het Raadhuisplein. Daarbij gaf de raad de opdracht om extra parkeercapaciteit te onderzoeken en verkeersonderzoeken uit te voeren. Die onderzoeken zijn inmiddels afgerond. Uit de bevindingen blijkt dat de verdere uitwerking van het plan meer tijd vraagt om tot een ontwerp te komen.

Omdat de huidige tijdelijke inrichting van het voormalige postkantoor niet meer voldoet aan de normen en wensen, wordt de locatie nu opgeknapt. De ondergrond wordt verhard, de omgeving krijgt meer groen en de entree van het centrum krijgt een betere uitstraling.

Volgens wethouder Wanten vormt de verharding geen belemmering voor toekomstige ontwikkelingen. “We houden rekening met alle toekomstscenario’s,” aldus de wethouder.

Lees ook

voetbal2.jpg

MVC’19 pakt belangrijke overwinning op Koningslust

MVC’19 heeft zondag een belangrijke en verdiende overwinning geboekt op concurrent Koningslust. Na de nederlaag tegen BEVO herstelde de ploeg zich knap en klom het weer naar de tweede plaats. MVC’19 staat nu samen met Koningslust en SJVV op 39 punten, waardoor de strijd om de nacompetitie volledig open ligt.

epica.jpg

Reuverse band Epica viert 25-jarig jubileum met concert in Carré

De symfonische metalband Epica, met roots in Reuver, viert in 2027 haar 25-jarig bestaan met een bijzonder jubileumconcert in Amsterdam. De band treedt op 29 januari 2027 op in Koninklijk Theater Carré, zo maakte ze maandag bekend.

KoningsdagPenM.jpeg

Agenda

Koningsdag in Panningen

Stichting KinderactiviteitenKepel (KacK) organiseert weer de Koningsdagactiviteiten in Panningen.

Anne en Linn skeeleren.png

Linn en Anne uit Meijel skeeleren 365 dagen naar school voor goed doel

Geen fiets, maar skeelers: voor Linn Straatman en Anne Jakobs uit Meijel is het dagelijkse kost. De twee leerlingen van het Buurtcollege hebben zichzelf een bijzondere uitdaging gesteld. In totaal 365 dagen skeeleren zij elke schooldag naar Panningen.

veilig verkeer.jpg

25.000 euro voor beste idee om Noord-Limburgse wegen veiliger te maken

Hoe maak je wegen waar vrachtverkeer, fietsers en voetgangers elkaar kruisen een stuk veiliger? In Noord-Limburg ligt er tot 25.000 euro klaar voor het beste idee dat dat probleem aanpakt.

Telecom Panningen.jpg

Telecombinatie Panningen maakt doorstart als “Telecom Panningen” na 13 jaar

Na ruim dertien jaar komt er een einde aan de samenwerking tussen de winkel in Panningen en Telecombinatie. De zaak gaat verder onder een nieuwe naam: Telecom Panningen. De winkel blijft op dezelfde locatie en wordt de komende dagen volledig verbouwd.