Panningen, Netherlands
Terug

PEC’20 wint met overtuiging van Bruheze in uitwijkwedstrijd Helmond

12576c89093df173af984edfbc317246.jpg

PEC’20 heeft zondag een overtuigende 5-0 overwinning behaald op Bruheze. Door de slechte staat van de eigen velden op sportpark Panningen-Noord week de ploeg uit naar sportpark Espendonk in Helmond-Brouwhuis, de thuisbasis van VV Bruheze. Ondanks het ongemak voor supporters bleek de keuze sportief succesvol.

Indy Zwiggelaar |  | Aangepast op
De technische staf van PEC’20 besloot tot het verplaatsen van de wedstrijd nadat alle zondagduels in Panningen waren afgelast vanwege de slechte gesteldheid van de natuurgrasvelden. In Helmond kon wel onder degelijke omstandigheden worden gevoetbald. Vooraf werden supporters ontvangen met het clubblad en vlaai.

Snelle voorsprong
Beide ploegen begonnen fel. Bruheze werd na vier minuten voor het eerst gevaarlijk via Julian Hendriks, die even later ook nog een buitenspeldoelpunt zag worden afgekeurd. Aan de andere kant werd ook een treffer van PEC’20 geannuleerd.

In de 13e minuut profiteerde PEC wél. Auke Houben stuurde Ramon Sijben met een steekpass diep, waarna de aanvaller beheerst de 1-0 binnen schoot. PEC bleef in de eerste helft de gevaarlijkere ploeg en drukte dat in de 36e minuut opnieuw uit. Na voorbereidend werk van Jeffrey Rijkers en Houben kon wederom Sijben scoren: 2-0. Een Helmondse treffer vlak voor rust werd opnieuw wegens buitenspel afgekeurd.

Direct na rust liep PEC verder uit. Houben tekende na één minuut spelen met een lob voor de 3-0. Niet veel later volgde de 4-0 na een vloeiende aanval over rechts, afgerond door Houben na goed voorbereidend werk van Rijkers en Bas Wilmer.

Bruheze kreeg hierna meer balbezit, maar slaagde er niet in om kansen te creëren. PEC bleef gevaarlijk in de counter en invaller Dion Cuijpers bepaalde in de 71e minuut de eindstand op 5-0.

Stand en vooruitblik
Door de ruime zege stijgt PEC’20 naar de derde plaats in de 3e klasse G. De vooraf uitgesproken doelstelling lijkt daarmee naar boven te kunnen worden bijgesteld. Bovendien keren enkele langdurig geblesseerde spelers na de winterstop terug in de selectie.

Op 18 januari speelt PEC’20 de volgende competitiewedstrijd, thuis tegen IVO. Deze staat vooralsnog gepland op sportpark Panningen-Noord, maar IVO beschikt wel over kunstgras, wat mogelijk invloed heeft op de definitieve speellocatie.

Lees meer over:

|

Lees ook

mathijs stocks.jpg

Samen Verder wil groeien en meebesturen in Beesel

Mathijs Stocks, lijsttrekker van de lokale partij Samen Verder, kijkt met vertrouwen naar de komende gemeenteraadsverkiezingen in Beesel. “Ik ben goed ontvangen en merk dat er prettig samengewerkt wordt tussen coalitie en oppositie,” zegt Stocks. “We hebben flinke ambities en willen actief meebesturen.”

Schermafbeelding 2026-03-10 150726.png

Wat willen partijen met werk, ondernemen en belastingen?

Werken, ondernemen en lokale belastingen spelen een belangrijke rol in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Politieke partijen in Peel en Maas hebben verschillende ideeën over hoe de lokale economie zich moet ontwikkelen en welke rol de gemeente daarbij heeft.

FotoSverre.jpg

Bevo HC haalt linkerhoek Sverre Jansen naar Panningen

HUMBY BEVO HC heeft zich voor komend seizoen versterkt met de komst van Sverre Jansen. De 19-jarige linkerhoekspeler komt over van HV Tachos en geldt als een van de talentvolle spelers uit de Brabantse handbalopleiding.

1766410804212.jpg

Column: ‘Jong en CDA? Jazeker!’

Toen ik afgelopen zomer binnen mijn familie- en vriendenkring vertelde dat ik vastberaden was om voor CDA Peel en Maas de gemeenteraad in te gaan, werd ik in eerste instantie verbaasd aangekeken. Ik kreeg consequent dezelfde twee vragen: “Waarom de gemeenteraad?” en “Waarom het CDA?”. Ik kan mij voorstellen dat meerdere lezers deze vraag hebben. Laat ik ze alle twee toelichten.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

BoekenbeursBeesel.jpg

Agenda

Boeken- en Platenbeurs Beesel

Korfbalvereniging ROKA en Schutterij St. Georgius en St. Sebastianus uit Beesel organiseren een Boeken- en Platenbeurs op zondag 22 maart 2026.