Panningen, Netherlands
Terug

Pre Party in Koningslust voor jeugd Peel en Maas

Jeugdcarnaval

Jongeren in Peel en Maas kunnen zich opmaken voor de Vastelaoves Preparty in Koningslust. Op vrijdag 23 januari wordt in Dorpshuis De Sprunk een feestavond georganiseerd speciaal voor de jeugd van 12 tot 17 jaar uit Peel en Maas.

 | Aangepast op

De avond dient als vooruitloper op de Vastelaovend en richt zich op jongeren die in de regio vaak weinig gelegenheid hebben om samen feest te vieren. Het feest begint om 19.00 uur en duurt tot 23.30 uur, met optredens van Pruuf Mar, De Breurkes en DJ Deepcrash.

Voor de bezoekers is een busreis geregeld. De bus vertrekt rond 18.30 uur en brengt de jongeren later op de avond weer veilig terug. Er zijn vier verschillende routes met diverse opstapplaatsen, en kaartjes voor de bussen zijn online te bestellen. Bij binnenkomst ontvangt iedere bezoeker twee consumpties.

De kaartverkoop loopt goed, maar er zijn nog kaarten beschikbaar.

Lees ook

Baby in het Geboortecentrum in VieCuri Venlo

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond voor aanstaande ouders over zwangerschap en bevallen

VieCuri Medisch Centrum organiseert voor aanstaande ouders een voorlichtingsavond over zwangerschap en bevallen in samenwerking met (eerstelijns) verloskundigen en kraamzorgorganisaties.

Borstvoeding

Agenda

VieCuri Voorlichtingsavond over borstvoeding

VieCuri Medisch Centrum organiseert een gratis voorlichtingsavond over borstvoeding.

RundjeKoeberg

Agenda

Rundje Koeberg Helden

Bij Rundje Koeberg kun je elke tweede zondag van de maand hardlopen, wandelen of fietsen rondom de omgeving van de Koeberg.

763112060_1067512488954018_4474436447529994570_n

Brandweerkorpsen uit Peel en Maas ingezet bij grote natuurbrand Oostrum

Brandweerkorpsen uit de gemeente Peel en Maas zijn maandag ingezet bij de bestrijding van de grote natuurbrand in natuurgebied De Rosmolen bij Oostrum. De brandweer heeft groots opgeschaald vanwege de snelle uitbreiding van het vuur. Korpsen uit de hele Veiligheidsregio Limburg-Noord, waaronder uit Peel en Maas, helpen mee om de brand onder controle te krijgen.

Paardensport ruiter stock

EquiSanto vestigt zich in voormalig café Drieneke in Maasbree

Aan de Dorpsstraat 34a in Maasbree opent binnenkort EquiSanto, een nieuwe winkel voor paarden-, ruiter- en outdoorliefhebbers. Het pand, dat jarenlang bekend was als café Drieneke, krijgt daarmee opnieuw een bestemming.

provincie

Beeselaar op conceptlijst SP voor Provinciale Statenverkiezingen

De SP Limburg heeft de conceptkandidatenlijst voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 bekendgemaakt. Op de lijst staat slechts één kandidaat uit het uitzendgebied van Omroep P&M. Bram Hendrikx uit Beesel bezet de veertigste plaats. Er staan geen kandidaten uit de gemeente Peel en Maas op de conceptlijst, wel uit Horst aan de Maas.