Panningen, Netherlands
Terug

Ramen Café Ronckenstein sneuvelen door zwaar vuurwerk

85638b8cf16205aaf536e38b9197063d.jpg

Tijdens de nieuwjaarsnacht is er door een groep jongeren bij Café Ronckenstein in Reuver zwaar vuurwerk onder de overkapping gegooid, gericht op de gevel. Daarbij zijn verschillende ramen gebarsten. Een raam is volledig gesneuveld.

 | Aangepast op
Het incident gebeurde rond 23.45 uur. Er waren op dat moment gasten binnen aanwezig.

Bedekt
Vermoedelijk gaat het om een grotere groep jongeren die de gezichten bedekt hadden met sjaals en mutsen. De cafébaas zegt graag in contact te willen komen met de daders, om tot een oplossing te komen. Ook worden mensen die camerabeelden hebben gemaakt of iets hebben gezien, opgeroepen contact op te nemen met het Reuvers café.

Lees meer over:

Lees ook

belaeving2.jpg

De Belaeving maakt zich op voor heropening

Na een periode van sluiting maakt De Belaeving zich klaar voor een heropening. Het horecapunt aan de Neerseweg in Helden, gelegen midden in de natuur, sloot eind 2024 de deuren, maar krijgt nu een nieuwe toekomst met een nieuwe eigenaar.

Voetbal foto.jpg

Spannende duels en belangrijke punten in slotfase competitie

Met het einde van het seizoen in zicht worden de belangen met de week groter in de regionale competities. In meerdere klassen wordt nog volop gestreden om periodetitels, promotiekansen en lijfsbehoud. Afgelopen speelronde leverde opnieuw een mix van verrassingen, teleurstellingen en cruciale overwinningen op. Zo liep Helden tegen een zure nederlaag aan, deed Reuver uitstekende zaken in de degradatiestrijd en blijft het in de vijfde klasse ongekend spannend om de bovenste plekken. Hieronder een overzicht van alle wedstrijden en ontwikkelingen.

MuziekLocatie.jpg

Agenda

Muziek op Locatie: Klaas Delrue

Muziek op Locatie verwelkomt zondag 26 april de Belgische zanger Klaas Delrue.

Bospartizanen.jpeg

Agenda

Ontdekkingstocht door bossen Baarlo: In de sporen van de Bospartizanen

Een ontdekkingstocht door de bossen van Baarlo neemt je mee terug naar het einde van de Tweede Wereldoorlog.

Anna-Viënna Oude Bekenden L1.jpg

Spel ‘Oude Bekenden’ uit Maasbree steekt grens over

Wat begon als een lokaal initiatief in de ouderenzorg in Maasbree, groeit inmiddels uit tot een spel met internationale ambities. De 21-jarige Anna-Viënna van den Broek ontwikkelde 'Oude Bekenden', een kaartspel dat herinneringen oproept en gesprekken tussen ouderen stimuleert.

Toilet.jpg

Gemeente: genoeg toiletten, maar ze zijn niet altijd goed te vinden

De gemeente Peel en Maas vindt niet dat er te weinig openbare toiletten zijn. Dat zegt het college in antwoord op vragen van PRO-raadslid Annigje Primowees.