gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Reuverse tiener bekent ophangen vuurwerkbom in Belfeld

fb91d037d7fb3a9916e9177d58e991d6

De 19-jarige Angelo G. uit Reuver heeft in de rechtbank in Roermond bekend dat hij verantwoordelijk is voor de vuurwerkexplosie bij de voordeur van een woning in Belfeld. Dat meldt Dagblad De Limburger. G. ontkende eerder nog betrokkenheid bij het incident.

 | Aangepast op
Explosie
Het incident vond plaats op 15 oktober vorig jaar om 00:15 uur. Er werd een explosie gemeld. Later bleek het om een vuurwerkbom te gaan. De bewoonster liep door de explosie meerdere verwondingen op en er was schade aan de woning te betreuren.

Ontkennen
Tijdens ondervraging bij de politie ontkende G. enige betrokkenheid. Later tijdens zijn eerste zitting in de rechtbank in Roermond bekende hij dat hij wel achter het incident zat. Samen met zijn advocaat hoopte hij daarmee een schorsing in zijn hechtenis te bewerkstelligen. Daar ging de rechtbank niet in mee, aangezien de impact van de explosie te groot is geweest.

De politie kwam al snel op het spoor van G. De tiener uit Reuver had namelijk ruzie met de zoon van het slachtoffer. Waar de ruzie precies over ging is niet bekend.