5.000 vierkante meterHet gaat om een gebied van bijna 5.000 vierkante meter grenzend aan de Schellekensbeeksingel. Van die grond wordt momenteel geen gebruik gemaakt en dat biedt volgens het college de mogelijkheid om er een nieuwe commerciële sportvoorziening in te richten.
Laagdrempelig
Het moet een uniek concept worden voor jongeren tot en met 18 jaar waarbij sport, sporteducatie, gezondheid en leefstijl belangrijke functies hebben. De aangeboden activiteiten moeten laagdrempelig zijn en er moeten samenwerkingen worden opgezocht met lokale bedrijven, organisaties en verenigingen.
Inschrijven
Binnenkort krijgen geïnteresseerden de mogelijkheid om zich in te schrijven met een concreet initiatief. Het college verwacht in oktober 2024 een keuze te maken tussen de ingediende initiatieven. Als de gekozen partij een vergunning heeft aangevraagd, kan er op de plannen worden gereageerd.
Brief
Inwoners van de Schellekensbeeksingel zijn per brief over de plannen geïnformeerd. Ook VV Reuver is hierover gekend en staat volgens het college positief tegenover het beschikbaar stellen van het betreffende deel van het sportpark.