Panningen, Netherlands

Ruit ingeslagen bij sushirestaurant in Panningen

De ruit is ingeslagen en er is rookschade Foto: Bart Nelissen
Bij een voormalig sushirestaurant in de Beatrixstraat in Panningen is een ruit ingeslagen. Ook is er brandschade te zien en zijn er roetvlekken. Het is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd.
De redactie | 30 augustus 2022 11:29 | Aangepast op 30 augustus 2022 11:29
Brandschade
De politie bevestigt aan 1Limburg dat er bij de zaak iets gebeurd is. "Een ruit is ingegooid en er is brandschade te zien. We zijn ter plaatse om onderzoek te zien." De zaak is momenteel tijdelijk gesloten.

Er wordt momenteel onderzoek gedaan door de politie in het pand. Via sociale media laat de horecazaak weten dat er veel schade is: "Maar wij weten helaas niet wat er is voorgevallen."

Lees meer over:

Brand|Panningen|Ruit|Vernielingen|

Lees ook

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Gemeente vraagt extra miljoenen voor huisvesting Buurtcollege Maas en Peel

Het college van de gemeente Peel en Maas wil ruim 3,8 miljoen euro extra investeren in de tijdelijke...

Opvolger Blokker heropent winkel in Panningen onder nieuwe naam

De winkel in Panningen was na het faillissement in 2024 de nog enige operationele Blokker in Limburg...

Vernieuwd parkeerterrein AH Jan Linders in Panningen eind november open

Met een feestelijk moment wordt op woensdag 26 november officieel het vernieuwde parkeerterrein bij ...

Prullenbak vat vlam in loods Helden

In Helden is donderdagochtend een kleine brand uitgebroken in een loods aan de Dekeshorst. Ter plaat...

Schaatsbaan op Raadhuisplein zorgt voor enthousiasme en vragen bij winkeliers

In december moet het Raadhuisplein in Panningen in een winterwonderland veranderen. Onder de naam Wi...