Panningen, Netherlands

Eenvoudige overwinning MVC’19 op hekkensluiter Olympia Boys

MAASBREE- Op zondag 26 oktober heeft MVC’19 zonder veel moeite gewonnen van Olympia Boys uit Ommel. De eerste twintig minuten konden de bezoekers het tempo nog bijhouden. Daarna was het nog alleen MVC’19 die kans op kans kreeg en uiteindelijk met 5-0 wist te winnen. Door deze overwinning is MVC’19 na 5 wedstrijden met 13 punten alleen koploper in de 5e klasse E.
De redactie | 28 oktober 2025 09:02 | Aangepast op 28 oktober 2025 09:02
Eerste helft
Vooraf werd door trainer Roel Verberk gewaarschuwd voor onderschatting van de tegenstander. MVC’19 kreeg als opdracht mee om hoogdruk te zetten, snel een aantal doelpunten te scoren en daarna de wedstrijd in het slot te gooien. Tot de 25e minuut kon Olympia Boys nog aardig mee met het spel, maar daarna was het MVC’19 dat een aantal kansen creëerde maar deze nog niet wist te verzilveren. Vlak voor het halfuur wist Thijmen Albers met een goed ingeschoten corner Ian Boots te bereiken die via een mooi hakje de doelman van Olympia Boys wist te verschalken. Vijf minuten later was het weer raak. Een snelle aanval via Luca Verheij en Thijmen Albers die Bart Houben van dichtbij de 2-0 lieten binnenschieten. Na de 2-0 ging het gas er een beetje vanaf bij MVC’19 en na nog een paar kleine kansen werd door scheidsrechter Aben uit Linne voor de rust gefloten.

Tweede helft
In de 2e helft werd er wederom flink druk gezet op het doel van de Olympia Boys dat resulteerde in legio kansen. MVC’19 kreeg diversen doelpogingen waarvan er drie op de paal eindigde, een op de lat en een bal die door een verdediger van de lijn werd gehaald. Met nog een kwartier te spelen kwam uiteindelijk de derde bevrijdende goal via een afstandsschot van Jort Nijssen. In de laatste vijf minuten van de wedstrijd werd er nog gescoord door Rens Albers en Luca Verheij, waarmee uiteindelijk de eindstand van 5-0 op het scorebord kwam te staan. Een dik verdiende overwinning van MVC’19 dat met een beetje meer geluk nog veel hoger had kunnen uitvallen.

Op zondag 2 november speelt MVC’19 de uitwedstrijd tegen SV De Braak uit Helmond. De wedstrijd begint om 14.30 uur.



Lees meer over:

MVC'19|Wedstrijdverslag|

Lees ook

BEVO HC verliest tegen Aalsmeer tweede duel op rij

De mannen van HUMBY BEVO HC hebben zaterdag een nieuwe tik te verwerken gekregen. Tegen HV Aalsmeer ...

Ralph Verheijen nieuwe hoofdtrainer MVC’19

MVC’19 heeft Ralph Verheijen aangesteld als hoofdtrainer voor komend seizoen.

BEVO HC boekt knappe zege op Hubo Handbal: “Beste wedstrijd van dit seizoen”

De handballers van HUMBY BEVO HC hebben zaterdag in eigen huis gewonnen van Hubo Handbal. Een knappe...

MVC’19 wint van opgefokt Rood Wit ’62

MVC’19 heeft zondag een belangrijke zege geboekt op Rood Wit ’62 uit Helmond. Dankzij de 3-1 overwin...

BEVO HC steviger in top acht na zege op Eupen

HUMBY BEVO HC heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de strijd om de bovenste acht pl...

Onrust na afloop duel MVC’19 – Rood Wit ’62

De wedstrijd tussen MVC’19 en Rood Wit ’62 is zondag geëindigd in een 3-1 zege voor de thuisploeg, m...