Panningen, Netherlands
Terug

Stanley Cuijpers en André Rijs onderscheiden door KNVB

34592a04d4138ecfbed1f48c9a67b0d6

Tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond zijn Stanley Cuijpers en André Rijs in het zonnetje gezet voor hun jarenlange inzet bij SV Grashoek. Beide clubiconen ontvingen uit handen van de KNVB de zilveren waarderingsspeld en bijbehorende oorkonde: een eervolle blijk van waardering voor hun grote betrokkenheid bij de vereniging.

 | Aangepast op
Stanley Cuijpers is al sinds 1977 actief binnen SV Grashoek. Als voetballer begon hij op jonge leeftijd, maar ook naast het veld zette hij zich al snel in. Op zijn negentiende werd hij jeugdleider en enkele jaren later leider van Grashoek 2. Na een korte pauze hervatte hij zijn vrijwilligerswerk in 2006, en sindsdien is hij niet meer weg te denken bij de club.

Hij was actief in onder meer de jeugdcommissie, seniorencommissie, technische commissie en speelde een belangrijke rol bij de organisatie van het jaarlijkse Minitoernooi. Op sportief vlak leidde hij tussen 2013 en 2025 achtereenvolgens Grashoek 1, 2 en 3. Ook voor de kleinere klussen draait Stanley zijn hand niet om. Recent werd hij gevraagd om een deelonderwerp van het beleidsplan uit te werken en volgde hij de cursus clubscheidsrechter.

André Rijs: verrast én vereerd
Ook André Rijs werd tijdens de vrijwilligersavond geëerd, tot zijn eigen grote verrassing. Zonder dat hij het wist, had het bestuur ook hem voorgedragen voor de zilveren speld. Al meer dan dertig jaar is André actief bij SV Grashoek. Hij begon ooit als jeugdleider – een taak die hij elf jaar met toewijding vervulde. In 2011 stapte hij over naar de organisatie en nam hij plaats in de jeugdcommissie, waar hij ook het wedstrijdsecretariaat Jeugd op zich nam.

Sinds 2017 maakt hij deel uit van het bestuur als vicevoorzitter. Eind 2024 nam hij tijdelijk een deel van de voorzittersrol op zich. Naast zijn taken binnen de voetbalclub is André ook voorzitter van de carnavalsvereniging. Of het nu gaat om bardiensten, omroepen tijdens het minitoernooi of presenteren van een speciale clubavond: André is van alle markten thuis en altijd bereid om bij te springen.
769df2c22baafe7949b377e0fa73ccd4

Lees ook

ORANGE THE WORLD

Doe mee: Deel je boodschap voor Orange the World

In aanloop naar het Orange the World Event Peel en Maas maakt Omroep P&M een serie video’s waarin vrouwen uit de gemeente hun stem laten horen. In filmpjes van ongeveer 20 tot 30 seconden delen zij een persoonlijke boodschap over veiligheid, respect en het opkomen voor elkaar.

Stroom net stock

Stroomstoring treft Reuver

In Reuver en de rest van de gemeente Beesel hebben inwoners en bedrijven zondagochtend enige tijd zonder stroom gezeten.

25-8Historisch Café Grashoek

Agenda

Historisch Café PeelenMaasNet in Grashoek

PeelenMaasNet organiseert een Historisch Café in Grashoek. De geheimen van Peelvondsten ontrafeld.

FB_IMG_1786274179857

Makers Draaksteken starten klein Theater Beesel voor jong talent

Drie regisseurs en de voormalig voorzitter van het Draaksteken beginnen een nieuw theaterinitiatief in Beesel. Met klein Theater Beesel willen Theo Geraets, Frank Rous, Huub Geerlings en Hans van Kruchten jong talent voorbereiden op toekomstige grote producties in het dorp.

rondje limburg

Rondje Limburg

Rondje Limburg: van de wafels van Willem tot een bijzondere expositie

Een rondje door Limburg met onder meer versgebakken wafels live voor de camera, een pakketbezorger die wordt gemist en een waterkering dwars door een restaurant. Dat en meer zie je een nieuwe aflevering van Rondje Limburg.

IMG-20260808-WA0058

Opnieuw brand in Heldense Bossen

De brandweer heeft de werkzaamheden na de bosbrand in de Heldenss Bossen tussen Helden en Kessel afgerond. Het terrein is nageblust om te voorkomen dat het vuur opnieuw oplaait. De brandweereenheden keren terug naar de kazernes.