Panningen, Netherlands
Terug

Transfer Jorrit Hendrix naar Spartak Moskou rond

706ca66a3bef78f0583cbc8791074bae

PSV heeft met Spartak Moskou overeenstemming bereikt over de transfer van Panningenaar Jorrit Hendrix. De 25-jarige middenvelder vertrekt donderdag naar Dubai waar Spartak op trainingskamp is. Technisch manager John de John laat weten: 'Jorrit is van grote waarde geweest voor PSV. Ik spreek namens de gehele club als ik zeg dat we hem deze overstap van harte gunnen.'Hendrix begon zijn loopbaan bij SV Panningen en maakte op acht jarige leeftijd de overstap naar de jeugdopleiding van PSV. Daar speelde hij 239 wedstrijden voor de club. De Limburger had geen basisplaats meer bij de Eindhovense club. Hij was afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar Bologna.Over zijn overstap laat Hendrix weten: 'Ik ben een echte PSV'er en draag de club, de mensen die hier werken en de supporters voor altijd een warm hart toe. Met die gedachte in mijn achterhoofd vertrek ik. Ik kijk ik uit naar een nieuw avontuur bij een topclub in een sterke competitie.'

Bart Nelissen |  | Aangepast op

Lees ook

Zon hitte stock

Tropische hitte op komst met zeer warm weer

Na een wisselvallig weekend met buien en regen slaat het weer in Limburg deze week volledig om. Vanaf dinsdag lopen de temperaturen snel op en volgens de huidige verwachtingen kan het woensdag en donderdag lokaal zelfs 37 graden worden. Daarmee lijkt opnieuw een hittegolf in aantocht.

Convenant Kessel Eik

Kindcentrum Kessel-Eik voorlopig verzekerd van toekomst dankzij gemeentelijke steun

Kindcentrum Eikerwijs in Kessel-Eik is voorlopig verzekerd van zijn toekomst. De gemeente Peel en Maas stelt de komende vijf jaar jaarlijks €50.000 beschikbaar om het vernieuwende onderwijsconcept overeind te houden. In totaal gaat het om een investering van €250.000, waarmee de gemeente niet alleen de school, maar ook de leefbaarheid van het dorp wil versterken.

IMG_9870

Auto rolt bij Meijel het kanaal in, bestuurder ongedeerd

Een automobilist is maandagmiddag flink geschrokken nadat zijn auto het kanaal langs de N275 bij Meijel in is gerold. De Spaanse man was aan het lunchen bij een eetcafé en had zijn auto geparkeerd, maar daarbij vermoedelijk de handrem niet aangetrokken.

686298029_1283133663943202_8234104034928530569_n

Officiële nieuw centrum Offenbeek in september

Na jaren van plannen, voorbereiden en bouwen krijgt het vernieuwde centrum van Offenbeek op zondag 20 september officieel zijn voltooiing. Tijdens een feestelijke bijeenkomst worden niet alleen het vernieuwde plein en de carillontoren officieel in gebruik genomen, maar wordt ook de nieuwe naam van het plein onthuld.

skyline

Skyline van Meijel in nieuwe clubshirts RKMSV

RKMSV heeft de nieuwe wedstrijdshirts voor het seizoen 2026-2027 gepresenteerd. Zowel het thuis- als uittenue kreeg een nieuw ontwerp, waarin de clubkleuren en verschillende herkenbare elementen uit Meijel zijn verwerkt.

brand heldense bossen2

Provincie Limburg zet slimme camera's in om natuurbranden sneller op te sporen

Door de aanhoudende droogte en de verwachte nieuwe hittegolf neemt het risico op natuurbranden in Limburg verder toe. Om branden sneller te kunnen ontdekken, gaat de Provincie Limburg samen met de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen een slim camerasysteem inzetten dat rookontwikkeling al in een vroeg stadium signaleert.