gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Twee nieuwe wethouders in Beesel

9e463b3605731deaba1926f43d47fab4

De partijen die nu het college in Beesel vormen, blijven dat ook de komende vier jaar. Het CDA Beesel-Reuver-Offenbeek, VLP en Beeselse Lijst gaan een nieuw college vormen. Bram Jacobs, momenteel wethouder namens het CDA, wordt formateur.

 | Aangepast op
Er komen twee nieuwe gezichten in het college. Dat zijn Anouk Huijs (CDA) en Linda Nijssen (VLP). Marcel Roelofs blijft namens de Beeselse Lijst wethouder.

Wethouders
Anouk Huijs, werkzaam in het onderwijs in Beesel, wordt naar alle waarschijnlijkheid wethouder. Ze was bij de verkiezingen lijsttrekker van het CDA. Momenteel werkt Huijs als teamleider op basisschool Bösdael. In 2019 werd ze verkozen tot leerkracht van het jaar.

Linda Nijssen – van den Beucken is de kandidaat wethouder namens de VLP. Momenteel is zij werkzaam binnen het sociale domein in Kerkrade. In het verleden was ze bestuurslid van het trommel en fluitenkorps St. Barbara. Namens de VLP was zij al fractievertegenwoordiger im de gemeenteraad.

Marcel Roelofs is momenteel al wethouder in de gemeente Beesel. Roelofs is momenteel verantwoordelijk voor de portefeuille beleven, fijn wonen en duurzaamheid.

Opvallend is dat Bram Jacobs niet wordt voorgedragen als wethouder. Hij stond bewust als lijstduwer op de lijst en had de ambitie om wethouder te worden. Die kans gunt het CDA aan Huijs, die de afgelopen vier jaar in de gemeenteraad zat.
9779c6789a56357c9f4637c6811c0548
Akkoord
De partijen zijn donderdag bij elkaar gekomen om te werken aan het coalitieakkoord, waarin bestuurscultuur, portefeuilles en inhoudelijke ambities worden verwoord. De komende week praten de partijen verder over de ambities voor de Beeselse gemeenschap voor de komende vier jaar. Er wordt dan gesproken over de thema’s sociaal domein, economie en investeringen.

31 mei installatie nieuw college
Het doel is om het coalitieakkoord op 30 mei te kunnen presenteren aan de gemeenteraad. Op 31 mei zal de officiële installatie van het nieuwe college plaatsvinden.

Lees ook

opening carnavalsseizoen

Nieuw vastelaovesseizoen wordt ingeluid voor Huis van de Gemeente

Het vastelaovesseizoen wordt op 11 november ingeschoten op het plein voor het Huis van de Gemeente in Panningen. Voor de derde keer wordt het begin van het carnavalsseizoen georganiseerd door Kiwanis Peel en Maas. Er zullen optredens zijn, er is een schirmbar en een snackwagen.

kenny

Voormalig MVC’19-speler Kenny Vestjens debuteert voor Oranje O16

Kenny Vestjens heeft zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal onder 16 jaar. De oud-jeugdspeler van MVC’19 uit Maasbree speelt tegenwoordig bij Borussia Mönchengladbach in Duitsland.

867682998_1147165551329904_8408491079413597300_n

Oud-vorst Rick van de Pasch nieuwe voorzitter CV De Graasvraeters

Rick van de Pasch is de nieuwe voorzitter van carnavalsvereniging CV De Graasvraeters uit Grashoek. Tijdens de jaarvergadering en feestavond van afgelopen zaterdag nam hij het stokje over van André Rijs, die na een termijn van drie jaar afscheid nam als voorzitter.

dok6 theater

Investeringen DOK6 wachten op onderzoek naar sociaal-cultureel centrum

De gemeente Peel en Maas wil onderzoeken welke toekomst DOK6 in Panningen kan krijgen. Daarbij wordt gekeken naar de mogelijkheden voor een sociaal-cultureel en historisch centrum. Het voorstel staat in de begroting die de gemeenteraad in november bespreekt. Een definitief besluit over eventuele investeringen in het theater en de bioscoop is nog niet genomen.

Te hard rijden

Meer verkeersovertredingen dan vorig jaar

Het aantal verkeersovertredingen dat geregistreerd is door flitspalen in Limburg van januari tot en met augustus 2026 is in totaal 132.997. Dat is meer dan in dezelfde periode vorig jaar. In de gemeenten Peel en Maas en Horst aan de Maas is het aantal ook toegenomen. In de eerste acht maanden van dit jaar zijn daar 3.127 snelheidsovertredingen geregistreerd.

toertocht-2026

Agenda

MaasGrensland Toertocht TWC De Paerssjtal Reuver

TWC De Paerssjtal Reuver organiseert voor de 32ste keer de MaasGrensland Toertocht voor MTB & Gravel op zondag 8 november.