gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Twee verdachten aangehouden na inbraakreeks in Peel en Maas en Horst aan de Maas

politie inbraak april

De aanhouding vond in de nacht van woensdag op donderdag plaats.

Facebook Politie Basisteam Horst, Peel en Maas

In de nacht van woensdag op donderdag heeft de politie, samen met een hondengeleider, twee personen aangehouden die worden verdacht van betrokkenheid bij een reeks inbraken in de regio. De aanhoudingen volgden na meldingen van oplettende bewoners.

Jelle van de Steeg |  | Aangepast op

De verdachten zouden zich schuldig hebben gemaakt aan meerdere strafbare feiten, waaronder inbraken in woningen en voertuigen. Daarbij waren met name werkbusjes het doelwit. De incidenten vonden plaats in zowel de gemeente Horst aan de Maas als in Peel en Maas.

Getuigen
Volgens de politie is het onderzoek nog in volle gang, ondanks de aanhoudingen. Er wordt rekening gehouden met de mogelijkheid dat er meer locaties zijn getroffen waar nog geen melding van is gedaan.

De politie roept inwoners op om zich te melden als zij slachtoffer zijn geworden van een (poging tot) inbraak in de betreffende nacht. Ook mensen die verdachte situaties of personen hebben gezien, worden gevraagd dit alsnog door te geven. Camerabeelden van bijvoorbeeld deurbelcamera’s, dashcams of beveiligingssystemen kunnen van grote waarde zijn voor het onderzoek.

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

smaaktmarkt

Smaakmarkt Beesel afgelast vanwege slechte weersverwachtingen

De Smaakmarkt in Beesel, die zondag zou plaatsvinden, is afgelast. De organisatie heeft dit besluit genomen vanwege de slechte weersverwachtingen.

bieb panningen

15 procent inwoners Peel en Maas lid van bibliotheek

Ongeveer 15 procent van de inwoners van Peel en Maas was vorig jaar lid van de bibliotheek. Dat blijkt uit cijfers van het CBS. In Beesel gaat het om 13 procent.

pexels-clickerhappy-917

Ruim 1.300 woningen in Peel en Maas op prioriteitenlijsten voor stroom

Meer dan 1.300 geplande woningen in Peel en Maas staan op gemeentelijke volgordelijsten waarmee voorrang wordt gevraagd bij de verdeling van schaarse stroomcapaciteit. Grote projecten zoals bij de Egchelseweg-Bakkersweg in Panningen, Panningen Zuid, Kuukven in Baarlo en De Hoek in Meijel behoren tot de plannen waarvoor de gemeente probeert eerder ruimte op het elektriciteitsnet te krijgen.

boxing next

Boxing Peel en Maas

Nieuwe deelnemers Business Boxing Peel en Maas bekend

De deelnemerslijst van Business Boxing Peel en Maas groeit verder. Ling Beeker van Sportcenter Balance, Joyce Kranen van Fijne Zaken en Luca Gielen namens Vonk Werving & Selectie stappen eveneens de ring in tijdens het evenement op zondag 25 oktober in De Heuf in Panningen.

Missiehuis Lazaristen

Open Monumentendag: Lazaristen in Panningen openen deuren

De paters Lazaristen in Panningen openen op zondag 13 september hun deuren voor het publiek tijdens Open Monumentendag.