gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Tweede bekerwinst voor PEC’20

Voetbal 2

In de tweede bekerronde trad PEC’20 aan tegen VV Kessel, in het verleden nog wel eens “angstgegner” gebleken. Daar was nu niets van te merken. PEC won verdiend, al bood 4e-klasser Kessel bij vlagen redelijk tegenspel, zonder overigens tot echt uitgespeelde kansen te komen. Het resulteerde in een 4-1 overwinning.

 | Aangepast op

PEC vooral eerste half uur te sterk
PEC ’20 startte met het de laatste weken beproefde concept, met Auke Houben op papier in de spits, maar in de praktijk in een vrije rol op het middenveld. De andere middenvelders duiken dan regelmatig op in de vrije ruimte.  De nieuwelingen Ilias Dari en Chadly Ouadi Oubella begonnen, evenals Max Lenders en Roy Cuppen, op de bank. Het tekent de huidige breedte van de PEC-selectie. Vooral in het eerste half uur laat PEC de ploeg van oud-Panningen spits Henry Houben alle hoeken van het veld zien. De 2-0 voorsprong was dan ook verdiend. Daarna liet de fusieclub uit Panningen en Egchel de teugels wat vieren. 

Twee doelpunten binnen 18 minuten
We schrijven de 6e minuut als de eerste kans voor PEC zich aandient. Jordi Kirkels komt niet tot scoren. In dezelfde minuut nog een uitstekende voorzet van Jeffrey Rijkers. De acrobatische snoekduik van Tijs Beerkens verdient eigenlijk meer, maar hij mist de bal letterlijk op een haar. In de 16e minuut komt PEC op voorsprong, een hoge bal wordt verkeerd ingeschat door de Kessel-defensie en Jeffrey Rijkers ontdoet zich van twee verdedigers en gaat alleen op Kessel-doelman Bart Jacobs af. Met speels gemak omspeelt Jeffrey ook deze tegenstander en scoort 1-0. In de 18e minuut een ongelukkig moment in de Kessel-defensie: door een eigen doelpunt komt PEC op 2-0. Ook op de linkervleugel laat Ayoub Amhaouch met regelmaat zien waarom hij in de selectie van trainer Roy Schijven zit. In de 39e minuut moet Tijs Beerkens met een blessure het veld verlaten en wordt vervangen door Max Lenders. Aan de zijde van VV Kessel laat Willem Kruijk, enkele jaren geleden nog schrikbeeld voor de Panningen-verdediging, af en toe zijn klasse zien. Zo ook in de 41e minuut, als hij een vrije trap vanaf 20 meter, onbereikbaar voor Sjors Coumans in de rechterbovenhoek schiet: 2-1.

Zomeravondvoetbal in de tweede helft
De tweede helft is duidelijk minder dan het eerste half uur. Op de tribune valt zelfs het woord “zomeravondvoetbal”. In de 65e minuut komen dan samen met Roy Cuppen de nieuwelingen Chadly Ouadi Oubella en Ilias Dari in het veld. De pass van Chadly op Ilias in de 71e minuut had van de voet van Joey Veerman kunnen komen, zoveel gevoel zat er in die bal. Helaas belet Kessel-doelman Bart Jacobs Ilias het scoren. In de 77e minuut is Ilias wel succesvol met een assist op Max Lenders, die 3-1 scoort. En de koek is nog niet op voor Max. Hij scoort nog een buitenspeldoelpunt en in de 85e minuut ook nog de 4-1. En zo boekt PEC een regelmatige overwinning op 4e-klasser Kessel.

A.s. zondag bekert PEC’20 op sportpark de Driesprong in Maasbree tegen MVC ’19. De wedstrijd begint om 13.30 uur.

Lees ook

11-10Pluktuin

Agenda

Live muziek Pluktuin In de 7de Hemel Grashoek

In Pluk- en theetuin In de 7de Hemel komt Roots ’n Rumble de laatste openingsdag van het seizoen afsluiten zondag 11 oktober vanaf 14.00 uur.

RundjeKoeberg

Agenda

Rundje Koeberg Helden met Graveltocht

Bij Rundje Koeberg kun je elke tweede zondag van de maand hardlopen, wandelen of fietsen rondom de omgeving van de Koeberg.

Van de Weijer drogerij

Gemeenteraad wil meer actie tegen stankoverlast in Panningen

Alle partijen in de gemeenteraad van Peel en Maas willen dat de provincie Limburg meer doet tegen de stankoverlast van Drogerij Van de Weijer in Panningen. De raad stemde unaniem in met een brief aan de provincie.

klooster koningslust

Nijssen en Van Lierop zwaar onder vuur om klooster Koningslust

De aankoop van het voormalige klooster in Koningslust heeft dinsdagavond geleid tot een stevig politiek debat over het vertrouwen in wethouders Nijssen en Van Lierop. BBB diende een motie van wantrouwen in tegen wethouder Erik Nijssen en een motie van treurnis tegen wethouder Tijs van Lierop. Beide wethouders weerspraken dat zij de gemeenteraad bewust verkeerd hebben geïnformeerd.

dok6 theater

Gratis voorstelling voor senioren in DOK6

Senioren in de gemeente Peel en Maas kunnen op woensdag 11 november gratis naar een voorstelling in DOK6 in Panningen. Dit wordt georganiseerd door Netwerk Peel en Maas.

Plattelandshoes

Agenda

Open inloopmiddag Plattelandshoés Panningen

Op de internationale dag van de palliatieve zorg zaterdag 10 oktober is er van 14.00 tot 16.00 uur een open inloopmiddag bij het Plattelandshoés.