Panningen, Netherlands
Terug

Vanaf woensdag: Maak 't Waor

4e355f8739f43b32b5a53f4d59f6d4ee.jpg

Omroep P&M staat vanaf woensdag in het teken van 'Maak 't Waor'. Dit is de wensenactie van Peel en Maas. In de studio worden platen gedraaid en er worden wensen vervuld van inwoners. Elke dag zijn er uitzendingen tussen 7.00 uur 's ochtends en 23.00 uur 's avonds. Inwoners kunnen platen aanvragen.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Hoofdredacteur Bart Nelissen vertelt: 'We kennen allemaal wel iemand die het verdient om in het zonnetje gezet te worden. In 'Maak 't Waor' laten we kleine en grote wensen in vervulling gaan. Denk daarbij aan vervulbare wensen; met de brandweer meegaan, een liedje zingen met een artiest of iemand verrassen met een fotoshoot.'

In de actieweek vanaf woensdag 16 december worden op radio, tv en online wensen vervuld en gaat de omroep alle kernen van de gemeente bezoeken. Dj's van de omroep draaien een week lang de verzoeknummers van de inwoners. Ook treden er lokale artiesten op. De actie zal op een respectvolle manier eindigen op woensdag 23 december met een herdenking van de slachtoffers van het coronavirus. Dit wordt live uitgezonden. Ook zullen artiesten uit de regio een gezamenlijk lied ten gehore brengen, dat speciaal voor deze actie is geschreven.

Lees ook

Memphis Rose.jpg

Agenda

Memphis Rose brengt Johnny Cash tot leven

Memphis Rose brengt een eerbetoon aan Johnny Cash dat je niet mag missen. Met baritonstem en samenspel met June Carter Cash nemen ze je mee door zijn hits en ballads.

Patrick Nederkoorn.jpg

Agenda

Patrick Nederkoorn in ‘Uit de klauwen’ in DOK6 Theater

Patrick Nederkoorn komt met een nieuwe cabaretvoorstelling over menselijke hoogmoed. In 'Uit de klauwen' verhuist hij met vrouw en kind van de stad naar een hutje in het bos, vol bomen, spinnen en teken.

Iftar Reuver 2026.png

Buurtiftar in Reuver brengt inwoners samen tijdens Ramadan

In gemeenschapshuis De Schakel in Reuver is maandagavond een buurtiftar gehouden. Tijdens de bijeenkomst kwamen inwoners van verschillende achtergronden samen om na zonsondergang het vasten te verbreken. Dit jaar waren voor het eerst ook Oekraïners betrokken bij de voorbereidingen.

Debat 2026.jpg

Gemeenteraadsverkiezingen

Wil jij het lijsttrekkersdebat bijwonen?

Op dinsdag 17 maart gaan de lijsttrekkers van Peel en Maas voor de laatste keer in debat voor de gemeenteraadsverkiezingen. Dat doen ze in DOK6 Theater in Panningen.

Bertha van den Brink imker hoornaar.jpg

Aziatische hoornaar actief: meld en help bestrijden

In Maasbree is de eerste Aziatische hoornaar-koningin gesignaleerd en gedood. Imkers en inwoners worden nu opgeroepen alert te zijn op de aanwezigheid van deze invasieve soort, ze te melden en waar mogelijk te bestrijden.

Hangjongeren stock ai.png

Inwoners Panningen en Baarlo ervaren overlast door hangjongeren

Inwoners van Panningen en Baarlo ervaren overlast door hangjongeren op meerdere plekken in de gemeente. Volgens de fractie van Lokaal Peel en Maas gaat het onder meer om het centrum van Panningen, Panningerveld, de omgeving van speelterrein De Kazing in Baarlo en rond het Bouwens van der Boijecollege. Bewoners geven aan dat ze zich soms onveilig voelen door geluidsoverlast, dealactiviteiten en vervuiling.