Panningen, Netherlands

Deelnemers P&M Liedjesfestival 2025: Alaaf Airlines

In het verleden won Alaaf Airlines al het festival Foto: Omroep P&M
Op vrijdag 10 januari vindt het P&M Liedjesfestival plaats in De Heuf in Panningen. Voor Alaaf Airlines is het podium van het festival inmiddels vertrouwd. De Heldenaren vertegenwoordigen de Dörper Kuus.
De redactie | 9 januari 2025 13:38 | Aangepast op 9 januari 2025 13:38
De tekst schreef de groep zelf. Ronald Moonen maakte het arrangement bij het nummer. Met de winst staat de groep wederom op het P&M Liedjesfestival, waar in 2020 gewonnen werd met 'Duit Ali 't express?!'

Atje veur Adje
Bijzonder feitje: de Propellors, de groep die vorig jaar won, bestaat uit leden van Alaaf Airlines. De winnaars van vorig jaar zullen het festival openen met ´Atje veur adje´.

Tickets
Het P&M Liedjesfestival vindt op vrijdagavond 10 januari plaats in De Heuf in Panningen en wordt georganiseerd door CV De Graasvraeters en Omroep P&M. Kaartjes zijn te koop via pmliedjesfestival.nl/tickets.

Lees meer over:

Alaaf Airlines|Helden|

Lees ook

Heldense prins op roze wolk deze vastelaovend

Het vastelaovesseizoen is in volle gang, en in Helden staat Prins Alex I (Jansen) klaar om samen met...

Plannen voor verkeersveiligere Kesselseweg en Mariaplein

De Kesselseweg en de doorgaande weg bij het Mariaplein in Helden worden opnieuw ingericht om de verk...

Eerbetoon aan Louis Litjens: waarderingsonderscheiding voor decennialange inzet

Louis Litjens uit Helden heeft zondag de gouden waarderingsonderscheiding van de Oud-Limburgse Schut...

Nieuwe eigenaren voor Heldense supermarkt

Na bijna 25 jaar ondernemerschap nemen Mat en Eljo Gommans van PLUS Gommans Helden afscheid van hun ...

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

Naast de heersers bij de volwassenen zijn er dit seizoen weer volop jeugdprinsen en -prinsessen. In ...

Aspergebedrijf Peeters in Helden: van tegenslag naar nieuwe kansen

In april 2024 werd aspergebedrijf Peeters in Helden zwaar getroffen door een verwoestende brand die ...