gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Wòr Méél Gröts Òp Is viert tiende editie met Het Foute Uur

cfba9d007f5fc1d8e6646b785281dedd

Wòr Méél Gröts Òp Is viert dit jaar zijn tiende editie. Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november staat D’n Binger in Meijel in het teken van Het Foute Uur. Twee avonden zijn er herkenbare guilty pleasures te horen.

 | Aangepast op
Verrassende mix
Het evenement groeide in tien jaar tijd uit tot een vaste traditie in Meijel. Wat het bijzonder maakt, is de samenwerking tussen jonge talenten, ervaren artiesten uit de regio en Harmonie Eendracht Meijel. Volgens de organisatie is juist die mix verrassend: bezoekers weten nooit precies wat ze kunnen verwachten, behalve dat het een muzikale avond wordt.

Twee belevingen
Bezoekers kunnen dit jaar kiezen uit twee verschillende belevingen. De vrijdagavond is ingericht met zitplaatsen en daarmee geschikt voor wie rustig wil luisteren en genieten van de show. Op zaterdag wordt de zaal omgetoverd tot een staand feest.

De kaartverkoop start op vrijdag 5 september. De belangstelling is doorgaans groot, vooral voor de vrijdagavond. De organisatie verwacht dat de kaarten ook dit jaar snel uitverkocht zijn.