De werkzaamheden aan de N275 in Maasbree verlopen volgens planning. Aannemer KWS rondt komende week een belangrijk onderdeel van het project af met het storten van het laatste deel van de rotonde bij de Heezestraat.
De rotonde is de afgelopen periode gefaseerd aangelegd. Deze aanpak maakte het mogelijk om het openbaar vervoer in Maasbree bereikbaar te houden, zodat bussen van Arriva tijdens de werkzaamheden konden blijven rijden. Naast het afronden van de rotonde staan er ook nog enkele kleinschalige asfaltwerkzaamheden op de planning.
Planning
Volgens de huidige planning wordt fase 1 — het traject van de rotonde bij de Heezestraat tot aan de oprit van het BP-tankstation — op woensdag 15 april aan het einde van de werkdag opengesteld voor verkeer.
Fase 2
Direct daarna volgt fase 2 van het project. Deze fase, die loopt tussen het BP-tankstation en de rotonde Zandberg, start op maandagochtend 20 april om 07.00 uur. De werkzaamheden in dit deel duren naar verwachting tot donderdag 24 april om 17.00 uur.
Weggebruikers wordt geadviseerd rekening te houden met eventuele hinder en omleidingen gedurende de werkzaamheden.