Panningen, Netherlands
Terug

Zeven judoka’s uit Helden kwalificeren zich voor NK onder 18 jaar

57bcdf0ee62f348d118124ac5dffb409.jpg

Zeven judoka’s van Judoclub Helden die zondag deelnamen aan het Districtskampioenschap onder de 18 jaar, hebben zich gekwalificeerd voor het Nederlands kampioenschap. Daarnaast werden vier judoka’s Limburgs kampioen.

 | Aangepast op
Limburgse kampioenen
Als eerste waren de dames aan de beurt. Vian van Dril stond driemaal tegenover dezelfde tegenstander. In haar eerste twee wedstrijden wist ze met snelle en effectieve ippons de winst naar zich toe te trekken. Hoewel er in de derde partij een foutje insloop waar haar tegenstander gebruik van maakte, kroonde Vian zich tot Limburgs kampioen. Ook Fleur van Sundert won deze titel door al haar partijen te winnen in de klasse tot 70 kilo.

Bij de jongens liet Baer Verheijen sterk judo zien. Hij zette zijn tegenstanders voortdurend onder druk en wist al zijn partijen te winnen. Zijn dominante optreden resulteerde in een verdiende eerste plaats. Eerste werd ook Luuk van de Berg, die zijn duels overtuigend won met aanvallend judo. In dezelfde poule won Frits Hermans één wedstrijd en verloor hij er een, wat hem een tweede plaats opleverde.

Kwalificaties NK onder 18
Ryan Dielissen wist twee wedstrijden winnend af te sluiten en behaalde daarmee een derde plaats. Guus Donkers behaalde ook die eindklassering. Hij kende een lastige start en verloor zijn eerste twee partijen, maar wist zich goed te herstellen. Zo won hij zijn laatste twee wedstrijden en stelde hij de derde plaats veilig.

Dankzij de prestaties van zondag hebben alle judoka’s van Judoclub Helden zich geplaatst voor het Nederlands kampioenschap onder de 18 jaar. Zij zullen zich de komende weken verder voorbereiden op dat toernooi. De judoka’s hopen ook daar een sterke prestatie neer te zetten.

Lees ook

john timmermans.png

Verkiezingen

John Timmermans over verkiezingen in Peel en Maas: ‘Het blijft altijd spannend’

Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht maken lokale politici zich op voor de laatste dagen campagne. Voor John Timmermans, nummer twee op de lijst van het CDA in Peel en Maas, is het niet de eerste keer dat hij verkiezingskoorts ervaart. Sinds 1994 staat hij al op de kieslijst.

mathijs stocks.jpg

Samen Verder wil groeien en meebesturen in Beesel

Mathijs Stocks, lijsttrekker van de lokale partij Samen Verder, kijkt met vertrouwen naar de komende gemeenteraadsverkiezingen in Beesel. “Ik ben goed ontvangen en merk dat er prettig samengewerkt wordt tussen coalitie en oppositie,” zegt Stocks. “We hebben flinke ambities en willen actief meebesturen.”

Schermafbeelding 2026-03-10 150726.png

Wat willen partijen met werk, ondernemen en belastingen?

Werken, ondernemen en lokale belastingen spelen een belangrijke rol in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Politieke partijen in Peel en Maas hebben verschillende ideeën over hoe de lokale economie zich moet ontwikkelen en welke rol de gemeente daarbij heeft.

FotoSverre.jpg

Bevo HC haalt linkerhoek Sverre Jansen naar Panningen

HUMBY BEVO HC heeft zich voor komend seizoen versterkt met de komst van Sverre Jansen. De 19-jarige linkerhoekspeler komt over van HV Tachos en geldt als een van de talentvolle spelers uit de Brabantse handbalopleiding.

1766410804212.jpg

Column: ‘Jong en CDA? Jazeker!’

Toen ik afgelopen zomer binnen mijn familie- en vriendenkring vertelde dat ik vastberaden was om voor CDA Peel en Maas de gemeenteraad in te gaan, werd ik in eerste instantie verbaasd aangekeken. Ik kreeg consequent dezelfde twee vragen: “Waarom de gemeenteraad?” en “Waarom het CDA?”. Ik kan mij voorstellen dat meerdere lezers deze vraag hebben. Laat ik ze alle twee toelichten.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.