Panningen, Netherlands
Terug

Zomerse hitte op komst

tuin zomer

Na een periode met veel regen en wisselvallig weer maken zon en warmte deze week een duidelijke comeback in Limburg. De temperaturen lopen vanaf dinsdag snel op en het kan tegen het einde van de week zelfs tropisch warm worden.

 | Aangepast op

Dat schrijft L1.

Maandag blijft het met ongeveer 22 graden nog relatief gematigd, maar vanaf dinsdag wordt het volop zomers met temperaturen tussen de 26 en 28 graden. Vanaf donderdag stijgt het kwik mogelijk boven de 30 graden, waarmee sprake is van een tropische dag.


De warmte gaat gepaard met een hoge luchtvochtigheid, waardoor het benauwd en broeierig kan aanvoelen. Die combinatie vergroot ook de kans op enkele onweersbuien in de tweede helft van de week. Meteorologen adviseren om rekening te houden met de hoge temperaturen. Voldoende drinken, verkoeling zoeken en bescherming tegen de zon blijven belangrijk, zeker tijdens langdurige buitenactiviteiten.

Lees ook

Oranje Koorts Nederland - Japan

WK voetbal

Oranje Koorts: Maasbree ziet Nederlands elftal gelijkspelen tegen Japan

Het Nederlands elftal is het wereldkampioenschap voetbal begonnen met een gelijkspel tegen Japan. In Café de Pool in Maasbree volgden tientallen supporters de wedstrijd op grote schermen. De verwachtingen vooraf waren hoog, maar na afloop overheerste vooral de opluchting dat Nederland een punt overhield aan het duel.

tuin zomer

Zomerse hitte op komst

Na een periode met veel regen en wisselvallig weer maken zon en warmte deze week een duidelijke comeback in Limburg. De temperaturen lopen vanaf dinsdag snel op en het kan tegen het einde van de week zelfs tropisch warm worden.

voetbal

Oud-speler SV Panningen, Jerry de Jong, overleden

Oud-profvoetballer Jerry de Jong, die begin 2000 uitkwam voor SV Panningen, is op 61-jarige leeftijd overleden. De voormalig verdediger speelde begin jaren negentig drie interlands voor het Nederlands elftal en is de vader van KNVB-directeur Nigel de Jong.

FB_IMG_1781470970657

Handbal Extra van Bevo HC prolongeert titel tijdens Special Olympics

Het Handbal Extra-team van Bevo HC heeft opnieuw goud veroverd tijdens een Special Olympics-toernooi. Na de toernooizege in 2024 wist de ploeg ook dit jaar de concurrentie achter zich te laten en de titel met succes te prolongeren. Special Olympics biedt sporters met een verstandelijke beperking de kans om op hun eigen niveau te sporten en te schitteren.

23-6IVNAkkerhommel

Agenda

IVN Helden e.o. Presentatie over bijen, wespen en hommels

IVN Helden houdt een presentatie over bijen, wespen en hommels op dinsdag 23 juni om 19.30 uur in het IVN-gebouw, Aan de Koeberg 11 in Helden.

21-6ParkhofSwalmen

Agenda

Open Dag Parkhof Swalmen

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is weer open op zondag 21 en zondag 28 juni tussen 11.00 en 17.00 uur.