Panningen, Netherlands

Open Tuin Parkhof Swalmen

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is zondag 3 augustus van 11.00 tot 17.00 uur weer geopend voor publiek.
De redactie | 24 juli 2025 11:53 | Aangepast op 24 juli 2025 11:53
Er bloeien en geuren weer de nodige rozen, alsmede vele soorten Phloxen. Daarnaast zijn de eendagslelies nog te bewonderen, evenals vele andere soorten vaste planten. Ook zijn er mooie Hortensia’s te zien. Daarnaast herbergt de tuin een mooie collectie Acers en bijzondere coniferen.

De tuin is op een creatieve manier ingericht. Er zijn beelden van Zimbabwaanse kunstenaars te zien. In de tuin is met speelse elementen gezorgd voor de nodige afwisseling. Verder zijn er vele waterwerken te zien. Overal in de tuin staan banken. Op verschillende plaatsen staan spiegels om een mooi effect te verkrijgen. Enkele vijvers zorgen voor nog meer rust in de tuin. Ook is er plantenverkoop uit eigen tuin en zijn er bijzondere Hemerocallissen te koop. 

In het museum van het rijke Roomsche Leeven zijn niet alleen heiligenbeelden te zien maar ook honderden wijwaterbakjes en nog veel meer religieuze gebruiksvoorwerpen waarvan een aantal meer dan 100 jaar oud is. En vitrines met medailles, lepeltjes, amuletten, kruisjes en rozenkransen. Ook hangen er verscheidene processievaandels en mooie wandplaten.

Parkhof Swalmen is op de woensdagen tot en met 27 augustus geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Op zondag 3 augustus, zondag 31 augustus en zondag 21 september geopend van 11.00-17.00 uur. De entree is 4,00 euro inclusief koffie of thee. Pinnen is niet mogelijk. Groepen vanaf 10 personen kunnen op afspraak terecht.

Lees meer over:

Parkhof Swalmen|

Lees ook

Parkhof Swalmen laatste tuinopenstelling in 2025

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is zondag 21 september tussen 11.00 en 17.00 uur wee...

Open Tuin Parkhof Swalmen

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is zondag 6 juli van 11.00 tot 17.00 uur weer geopen...