Panningen, Netherlands

Politie waarschuwt voor nepagent

De politie van Horst/Peel en Maas waarschuwt voor een nepagent in Horst. De oplichter zou bij ouderen aanbellen omdat er veel ingebroken wordt, waarna de 'agent' zelf spullen vervreemd.
Niels van Rens | 18 november 2022 09:19 | Aangepast op 18 november 2022 09:19
Dat meldt de politie op haar social mediakanalen. 

Handlanger
De oplichter belt niets vermoedende ouderen op met de boodschap dat er veel ingebroken wordt in de wijk waar ze wonen. Hierna vraagt hij of er waardevolle spullen in huis liggen die eventueel 'veilig' bewaard kunnen worden door de politie. Deze waardevolle goederen, zoals sieraden, worden dan opgehaald door een compagnon. Deze oplichter, gekleed in burgerkleding, komt aan de deur, legitimeert zich met een foto van een politielegitimatiebewijs en neemt de waardevolle goederen mee.

Waarschuwing
De politie waarschuwt iedereen voor deze nepagent. "Weet dat wij nooit telefonisch contact opnemen met het verzoek om waardevolle spullen te bewaren of op te komen halen. Ook zullen wij zelden tot nooit in burgerkleding aan uw deur verschijnen. Mocht dit wel zo zijn, legitimeert een agent zich altijd met een officieel politielegitimatiebewijs."

Lees ook

Neer met drie artiesten in LVK-finale: wat is het succes?

Neer is dit jaar uitzonderlijk goed vertegenwoordigd in de finale van het Limburgs Vastelaovesleedje...

Expositie in Panningen belicht wereldwijde lijdensweg

Van 5 maart (aswoensdag) tot en met 18 april (Goede Vrijdag) is in de Lazaristenkapel aan de Kerkstr...

Kijk hier live naar Bevo Hc – Hurry Up

Het duel in de Super Handball League tussen Bevo Hc en Hurry Up (begin om 20.00 uur) wordt vanavond ...

Sloteditie Sing Challenge Festival in 2025

Ongeveer 1000 zangers uit 24 koren staan in het weekend van 29 en 30 maart op de Schatberg weer gara...

Bereiken LVK finale voor De Kwante Diekzèk 'opnieuw fantastisch'

Wie twee jaar geleden had voorspeld dat bijna de hele regio een nummer van Kwante Diekzèk luidkeels ...

Koëlemoëters blikt terug op winst van Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes

Kapel de Koëlemoëters uit Maasbree won afgelopen jaar het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes (...