Panningen, Netherlands

Scholten: ´Gebruik gezond verstand´

Antoin Scholten, voorzitter van de veiligheidsregio en GGD Limburg-Noord, roept inwoners op het gezonde verstand te gebruiken wanneer het gaat om het bezoeken van bijeenkomsten met minder dan 100 mensen.
Bart Nelissen | 13 maart 2020 17:41 | Aangepast op 13 maart 2020 17:41
Scholten: ´Zolang er nog geen aanvullende maatregelen zijn afgekondigd vanuit het kabinet is een deelname aan een bijeenkomst met minder dan 100 mensen nog steeds mogelijk. Maar we doen wel een uitdrukkelijk beroep op het gezonde verstand. Denk na en neem uw verantwoordelijkheid in plaats van een risico´, aldus de voorzitter.

Scholten doet tevens een beroep op bedrijven, instellingen en branches die worstelen met de “100-regel” om goede hygiënisch maatregelen te nemen.

Lees ook

Nieuwe afspraken voor veiligheid scholen in Peel en Maas

Het Bouwens, Buurtcollege Maas en Peel, politie basisteam Horst Peel en Maas en de gemeente Peel en ...

Speciale Boekenverkoop bij Medelo Meijel

Heemkundevereniging Medelo in Meijel organiseert op zaterdag 13 december een grote verkoopactie van ...

PEC’20 wint met overtuiging van Bruheze in uitwijkwedstrijd Helmond

PEC’20 heeft zondag een overtuigende 5-0 overwinning behaald op Bruheze. Door de slechte staat van d...

Hoogtepunten: veel doelpunten bij BEVO HC - Handbalclub Izegem

De handballers van HUMBY BEVO HC wonnen zaterdag met ruime cijfers van Handbalclub Izegem in de Supe...

WereldLichtjesDag Peel en Maas op zondag 14 december 2025

Op zondag 14 december 2025 wordt in Peel en Maas opnieuw WereldLichtjesDag gehouden. Wereldwijd stek...

Hidden Xmas Deluxe in DOK6 CAVO

Hidden Xmas Deluxe keert na het succes van vorig jaar terug naar Panningen. Dit jaar is de Australis...