gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Zes artiesten uit Peel en Maas strijden vanavond in finale CMC Alaif

2ba2d35c5495d98e18f3fb42e60dcb08

Vanavond nemen zes artiesten uit Peel en Maas het tegen elkaar op tijdens de finale van het Vastelaovesleedjes Konkoer van CMC ALAIF. Alle finalisten komen uit in de categorie 'Originele Liedjes'.

 | Aangepast op

Na een selectieprocedure koos de jury de beste inzendingen. De finaleplaatsen zijn voor Alaaf Airlines uit Helden met Vastelaovesknaldrang, Aod Prinse Egchel met De Pogonaise, Awt Prinse van Méél uit Meijel met Control Alaaf Delete, Kos Eerger uit Panningen met Opsjale! (Tik-Tok), Milou uit Kessel met Huur Det Ritme! en Waers uit Panningen met Ut Masker.

De finale vindt vanavond plaats in D’n Binger in Meijel. De artiesten strijden daar om de CMC ALAIF Trofee. Daarnaast ontvangt de winnaar een Marlstone Music Cheque. Vorig jaar ging de hoofdprijs naar De Kwante Diekzèk uit Panningen. Vanavond wordt duidelijk wie hen opvolgt.

Omroep P&M zendt de liedjeswedstrijd vanavond uit vanaf 20.11 uur.

Lees meer over:

|