Panningen, Netherlands

Vermiste man in Kessel nog niet terecht, zoektocht gaat verder

De politie is nog altijd op zoek naar de vermiste Theo Boonen. Vrijdagochtend deelde de politie het signalement van de 75-jarige man met een foto. Hij werd vrijdagochtend voor het laatst gezien in de omgeving van de Beeselseweg in Kessel, vlakbij het veer.
Youri Buis | 8 januari 2024 12:29 | Aangepast op 8 januari 2024 12:29
Boot en helikopter
Theo Boonen is nog steeds niet terecht. Sinds de vermissing zijn de politie en brandweer in en rond de Maas naar de man op zoek. Dat gebeurde onder meer met een politieboot en politiehelikopter. Mannen in oranje pakken zochten bij het veer met speciale stokken, aangezien er veel takken en bladeren rondom het veer liggen vanwege het hoogwater.

Mogelijk ongeluk
Tegen 1Limburg zegt een correspondent dat hij mogelijk door een ongeluk in het Maaswater terecht zou zijn gekomen. De hulpdiensten verzoeken iedereen om naar hem uit te kijken en direct 112 te bellen bij het waarnemen van de man.

Lees meer over:

Vermist|Politie|Kessel|

Lees ook

Antoniusmolen staat stil uit frustratie over uitgestelde verplaatsing

De wieken van de Antoniusmolen in Kessel staan stil. De groep vrijwillige molenaars die de molen jar...

Aanhouding bij feesttent tijdens kermis in Helden

Bij de ingang van een feesttent aan de Kloosterstraat in Helden is vanavond rond 20.00 uur een man a...

Overleden persoon aangetroffen in de Maas bij Kessel-Eik

In de Maas ter hoogte van de Maasstraat in Kessel-Eik is zaterdagochtend een overleden persoon aange...

Opening vernieuwde Paort in Kessel op 9 mei

De verbouwing van gemeenschapshuis De Paort in Kessel is bijna afgerond. Op vrijdag 9 mei om 18.00 u...

Celstraffen geëist tegen vier oud-wijkagenten Horst-Peel en Maas

Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag celstraffen tot anderhalf jaar geëist tegen vier voormalige wi...

Politie onderzoekt schietpartij bij bedrijfspand in Reuver

Bij een bedrijfspand aan de Broeklaan in Reuver is vrijdagmiddag een schietpartij geweest. Er raakte...