Panningen, Netherlands

Wandel mee tegen epilepsie, voor Guus en alle anderen

De Kesselse familie Van den Beucken komt op 1 oktober in actie tegen epilepsie. Met een wandeling gaat de familie geld inzamelen voor onderzoek naar de aandoening. De wandeling wordt georganiseerd door de broers Guus, Bram en Tren, die Guus willen bijstaan in zijn strijd tegen epilepsie
Youri Buis | 19 september 2023 12:23 | Aangepast op 19 september 2023 12:23
EpilepsieLoop.nl
De wandeling vindt plaats in het kader van EpilepsieLoop.nl. “We willen iedereen uitnodigen om met ons mee te wandelen en samen een verschil te maken!”, zo schrijven de broers op sociale media. Het is ook mogelijk om via de actiepagina van EpilepsieLoop.nl een donatie achter te laten. Momenteel is er al €375,00 opgehaald.

Twee routes
Wie op zondag 1 oktober wil meewandelen kan zich opgeven via dit inschrijfformulier. Deelnemers hebben de keuze uit twee routes van 5 of 10 kilometer. Die van 5 kilometer loopt langs de Maas en het Historisch Kasteel, de route van 10 kilometer gaat via de Donk naar de Heldense Bossen. De camperplaats in Kessel is voor beide routes de vertreklocatie. De wandeling begint om 10:00 uur.

Van onschatbare waarde
De missie van de familie Van den Beucken is duidelijk. “Samen willen we bewustwording creëren en middelen inzamelen voor onderzoek naar epilepsie”. De familie heeft veel waardering voor de ondersteuning van buitenaf. “Jullie aanwezigheid en steun zijn van onschatbare waarde voor ons en voor alle mensen die worden getroffen door deze aandoening”.

Lees ook

Paard ten val door glad wegdek in Kessel, brandweer verleent assistentie

De brandweer van Kessel is maandagmiddag uitgerukt voor een melding van een dier in problemen aan de...

Man (19) overleden bij ongeval op Kesselseweg in Helden

Een 19-jarige man uit Peel en Maas is zaterdagavond overleden bij een ongeval op de Kesselseweg in H...

Vrijwilligers molengroep Kessel pakken draad weer op: ‘De molen moet draaien’

Na een roerig jaar zijn de vrijwilligers van de molengroep Kessel weer volop aan de slag. Eerder dit...

Man raakt zwaargewond bij bedrijfsongeval in Kessel

Een man in Kessel is woensdagochtend zwaargewond geraakt bij een bedrijfsongeval. De hulpdiensten we...

Raad kritisch op wethouder na dakkwestie De Paort, maar stemt in met extra krediet

Wethouder Erik Nijssen heeft dinsdagavond in de gemeenteraad van Peel en Maas erkend dat er fouten z...

Kesselse badmintonclub zoekt oud-leden voor reünie

In 2026 bestaat badmintonclub KSV de Polsslag in Kessel 25 jaar. Om daarbij stil te staan, willen hu...