Panningen, Netherlands

Aanhoudingen na rellen en vernielingen

Bij het ingaan van de tweede avond van de avondklok is op verschillende plekken in Limburg grote onrust ontstaan. Kort na 21.00 uur verzamelden zich groepen mensen in de centra van Venlo, Roermond en Stein. Er werd zwaar vuurwerk afgestoken en onder andere met stenen gegooid. Relschoppers zochten de confrontatie met de politie op. De Mobiele Eenheid is op verschillende plaatsen ingezet om de openbare orde te herstellen.
Bart Nelissen | 25 januari 2021 09:34 | Aangepast op 25 januari 2021 09:34
De politie kreeg ondersteuning van de Koninklijke Marechaussee. Er werden meerdere aanhoudingen verricht.
In Venlo werd op verschillende plaatsen zwaar vuurwerk afgestoken en werd met stenen gegooid richting de politie. Door relschoppers werd zelfs een steen door een ruit van een politieauto gegooid. Daarbij raakte een agent gewond. Ook werden van diverse winkels de ruiten ingegooid. In Roermond richtte een groep zich op een winkelcentrum in de Donderberg. Winkelwagentjes werden door de straat gegooid en daarbij werden vernielingen aangericht aan winkels. 

De Mobiele Eenheid heeft zondagavond op verschillende plekken in de provincie charges uitgevoerd. De sfeer was tijdens deze inzet grimmig en mensen reageerden hun ontevredenheid af op de politieagenten.

Lees ook

Muziekvereniging Kessel – Pink Banter

Zin in een gezellige avond met livemuziek van getalenteerde jonge mensen?

Koningslust viert dubbel jubileum met feestweekend: voetbalclub en fanfare bestaan 80 jaar

Tijdens het Pinksterweekend viert Koningslust een bijzonder dubbel jubileum. Zowel voetbalvereniging...

Nieuw vaandel voor schutterij Baarlo

Tijdens de receptie op vrijdagavond, onderdeel van het 150-jarig jubileum van Schutterij St. Antoniu...

Twee branden op één avond in Peel en Maas

Twee branden zijn maandagavond gemeld in de gemeente Peel en Maas. Rond 19.30 uur brak brand uit in ...

MVC’19 wint, maar moet via nacompetitie vechten voor lijfsbehoud

MVC’19 heeft zondag met 1-0 gewonnen van Sporting ST/SVEB, maar dat bleek niet genoeg om directe han...

Muziek onder de Toren Panningen

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein ...