Panningen, Netherlands

Afvalcontainers in Reuver worden opgeknapt

De gemeente Beesel begint in de week van 18 september met het opknappen van afvalcontainers. Het gaat om de containers in de wijk Bösdael en het centrum van Reuver.
Youri Buis | 14 september 2023 17:26 | Aangepast op 14 september 2023 17:26
Overlast
Vanwege het opknappen bestaat de kans dat de afvalcontainers die men normaal gesproken gebruikt, even niet bereikbaar zijn. Deze personen kunnen gebruikmaken van de andere containers in de buurt, zo laat de gemeente weten. Er wordt geprobeerd om overlast zo veel mogelijk te beperken, alhoewel dit niet overal even goed zal lukken.

Weer
Het opknappen van de containers zal naar verwachting meerdere weken in beslag nemen. Dit is afhankelijk van diverse factoren, zoals bijvoorbeeld het weer.

Lees meer over:

Gemeente Beesel|Afval|Reuver|

Meest gelezen

Eerste asperges van het seizoen geoogst

De redactie | 6 feb 2025 08:28

Heldense prins op roze wolk deze vastelaovend

De redactie | 7 feb 2025 16:23

Auto brandt uit op oprit in Kessel

Youri Buis | 8 feb 2025 14:39

Lees ook

Illegale kamerverhuur geconstateerd in Reuver

In een woning aan de Keulseweg in Reuver hebben boa's illegale bewoning geconstateerd. Voor het eind...

Bovengemiddeld veel aanhoudingen voor rijden onder invloed in gemeente Beesel

In 2024 heeft de politie in Beesel 25 weggebruikers aangehouden voor rijden onder invloed of het wei...

Geen KVL-winst voor Trio Gesjat en de Rietjes uit Reuver

Trio Gesjat en de Rietjes uit Reuver zijn als gedeeld vierde geëindigd op het Kinjer Vastelaovend Le...

Kenmerkend glas-in-lood markeert Lambertuskerk in Reuver

De Lambertuskerk in Reuver, een rijksmonument met een rijke geschiedenis, blijft een markant herkenn...

Kegelen bij Bosdael in Reuver zorgt voor verbinding

In de hal van het gebouw Domus wordt wekelijks een activiteit georganiseerd. Deelnemers komen samen ...

Voorkeur college voor nieuwbouw gemeenschapshuis De Schakel

De gemeente Beesel heeft geconcludeerd dat nieuwbouw de meest aantrekkelijke optie is voor de toekom...