Panningen, Netherlands

‘Allemaol femilie’ bij derde Beringse Revue

De cast van de Femilie Foto: Beringse Revue
Met een nieuwe tekst op het nummer “Alles is liefde” van Blof wordt de derde Beringse Revue afgesloten. “Allemaol femilie”, zo zingt de hele cast en het publiek aan het einde van de voorstelling.
De redactie | 1 mei 2022 12:10 | Aangepast op 1 mei 2022 12:10
In 2019 werd gestart met de voorbereidingen van de revue, om het een jaar later op te gaan voeren. De coronapandemie gooide roet in het eten. Toch wist regisseur Mieke Janssen alle spelers ervan te overtuigen mee te doen aan de repetities. Het lukte. Dit weekend wordt de Beringse Revue opgevoerd. Na ‘Op glaad Ies’ en ‘Kabaal in het kanaal’ is dit de derde revue die door de Beringse gemeenschap wordt opgevoerd. Het is een initiatief geweest van Mannenzangroep Bon Apart.

Kapper
Het verhaal, geschreven door Joke Ghielen, gaat over een kappersfamilie die met het handen in het haar komt te zitten als een nieuwe inwoner zijn intreden doet in het dorp. Het zorgt voor veel roddels en problemen.

Smaakt naar meer
Na afloop is de Heldense regisseur meer dan tevreden. “Het was fantastisch”, zegt Mieke Janssen. “Ik heb genoten hoe alle spelers boven zich uit stegen.” De meeste spelers hadden geen podiumervaring, toch smaakt het bij velen naar meer. Ook bij Mieke Janssen, maar er staan nog geen concrete projecten op de planning.

Zondag wordt de Beringse Revue voor de laatste keer opgevoerd. Eind december zendt Omroep P&M de revue uit.

Lees meer over:

Beringe|Beringse Revue|Femilie|

Lees ook

Teun Dielissen voorop bij de Beringse Kuus: ‘Deze vastelaovend gaeve wae vol gaas!’

Voor Teun Dielissen is dit vastelaovesseizoen extra bijzonder. Hij mag zich namelijk Prins van de Ku...

De Heus Voeders neemt Van der Linden in Beringe over

Voerproducent De Heus Voeders heeft Van der Linden uit Beringe overgenomen. Het overgenomen bedrijf,...

Zaterdag op tv: Ut dörp det in mich wónt’

Omroep P&M zendt zaterdag ‘Ut dörp det in mich wónt’ uit. Vanaf 18.00 uur is de registratie van het ...

Dorpsontmoeting Beringe wint kerstballenactie Consendo

Naast het voorlopige eindbedrag dat Ut P&M Hoés heeft opgebracht, werd zondag ook de winnaar van de ...

Advent Ramenroute terug in Beringe

In Beringe wordt voor het tweede jaar op rij de Advent Ramenroute georganiseerd. Buurtbewoners zette...

Beringe start crowdfundingsactie voor modernisering kerkklok

De kerk van Beringe staat voor een bijzondere modernisering. Het mechanische uurwerk uit 1946, dat r...