Panningen, Netherlands

AspergeGilde zet Jan Bouten in het zonnetje

Samen met het AspergeGilde zet Omroep P&M lokale helden in het zonnetje. Jan Bouten werd zondag 20 juni in het zonnetje gezet en uitgeroepen tot lokale held.
Willemien Wertz | 21 juni 2021 11:45 | Aangepast op 21 juni 2021 11:45
Jan Bouten is in het zonnetje gezet en uitgeroepen tot lokale held vanwege zijn jarenlange betrokkenheid en inzet voor het centrum van Panningen en omgeving. Met een oud treintje en opvallende aanhanger verraste het AspergeGilde Jan Bouten in het centrum van Panningen waar hij een luxe aspergepakket overhandigd kreeg. Het AspergeGilde heeft afgelopen aspergeseizoen iedere twee weken een lokale held uitgeroepen als alternatief voor een grootse opening van het aspergeseizoen.

Jan Bouten is de zevende en laatste lokale held die door het AspergeGilde in het zonnetje is gezet. Jan heeft zestien jaar met enthousiasme de functie van centrummanager vervuld, een cruciale taak binnen de centrumgemeenschap. Jan heeft zich ook speciaal ingezet voor de promotie van asperges. Zo was hij een van de kartrekkers van de AspergeShopdag die jarenlang op Hemelvaartsdag werd georganiseerd. Ook was Jan tijdens het aspergeseizoen 2016 ambassadeur van het AspergeGilde. Daarnaast is Jan al twaalf jaar voorzitter en organisator van de Christmas Truckrun en is hij sinds 1995 vrijwilliger voor het Toeristisch Platform Peel en Maas. Voor het bestuur van het AspergeGilde alle reden om Jan Bouten in het zonnetje te zetten.

Omroep P&M zendt het programma uit na het nieuws a.s. woensdag. Op donderdag 24 juni wordt het aspergeseizoen volgens traditie afgesloten.

Lees ook

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een r...

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...