Panningen, Netherlands

Beesel pakt leegstand aan: alleen in centrum nieuwe winkels

De gemeente Beesel gaat de leegstand in de drie kernen aanpakken door alleen nog winkels in een afgebakend winkelgebied toe te laten.
Bart Nelissen | 4 mei 2021 21:23 | Aangepast op 4 mei 2021 21:23
Ook moet dat plan zorgen voor een betere leefbaarheid en levendigheid in Reuver, Beesel en Offenbeek. De raad heeft maandagavond ingestemd met het voorstel van het college van B&W. 

Voor uitzonderingen is er overigens ruimte. "Natuurlijk willen we goede initiatieven niet meteen uitsluiten", gaf wethouder Debbie Heesakkers eerder al aan. "We passen maatwerk toe als een nieuw initiatief niet past in een pand binnen de centrumgebieden, maar wel een positieve toevoeging vormt voor het aanbod in de gemeente Beesel."

Lees ook

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...