Panningen, Netherlands

Berichten over je buurt in Peel en Maas

De Gemeente Peel en Maas brengt je iedere week op de gemeentepagina in de ‘Hallo Peel en Maas’ op de hoogte van de officiële bekendmakingen.
Willemien Wertz | 16 oktober 2020 12:04 | Aangepast op 16 oktober 2020 12:04
Ook informeert de gemeente je via Overheid.nl over officiële besluiten, meldingen en aanvragen waar je mee te maken kunt krijgen. 
Via de website van Overheid.nl kun je je aanmelden voor de e-mailservice bekendmakingen . Je ontvangt dan automatisch berichten over Peel en Maas. Als extra service staan de bekendmakingen ook op de website van Peel en Maas .

Meest gelezen

Voetbalclubs in rouw na overlijden Egchelse

De redactie | 24 mei 2023 14:47

De Vermaekerij krijgt nieuwe bedrijfsleiders

De redactie | 23 mei 2023 09:21

Politie zoekt getuigen van mishandeling in Helden

De redactie | 26 mei 2023 22:04

Lees ook

Vastelaovend: Feest in de kroeg

De vastelaovend wordt massaal gevierd in de regio. Zaterdag waren de kroegen druk bezet en stonden e...

Slotdebat gemeenteraadsverkiezingen 2022

Op 15 maart 2022 organiseren de gemeente Peel en Maas en Omroep P&M van 19.30 tot 21.00 uur in DOK6 ...

Peel en Maas in actie voor Oekraïne

Tijdens de landelijke actiedag worden ook in Peel en Maas verschillende acties georganiseerd om geld...

Blie in Beesel stopt na impasse school

De stuurgroep van Blie in Beesel stopt ermee. De groep ziet zich genoodzaakt met onmiddellijke ingan...

1000 stemmers na eerste stemdag in Peel en Maas

In Peel en Maas hebben ongeveer 1000 inwoners hun stem uitgebracht bij de gemeenteraadsverkiezingen....

Opkomstpercentage Peel en Maas lager dan vorige keer

Het opkomstpercentage van de gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas is met 48,8 procent aanzienli...