Panningen, Netherlands

Bevo Hc treft in laatste wedstrijd Lions

De laatste competitiewedstrijd van de Handbal NL League in dit bijzondere seizoen, is gelijk ook wel een hele mooie provinciale derby.
Bart Nelissen | 28 mei 2021 09:16 | Aangepast op 28 mei 2021 09:16
Door het verlies tegen Hurry Up van vorige week, zit meer dan de derde plaats in de Handbal NL League er niet in voor de mannen van Jo Smeets. Kembit Lions heeft een plaats in de Best Of Three al zeker gesteld. Ondanks dat er deze wedstrijd dus ´niets´ meer op het spel staat, staat een treffen tussen Bevo Hc en Lions altijd garant voor een mooie, spannende pot handbal. Dat zal deze keer niet anders zijn.

De teams worden tweewekelijks getest en zijn vanaf ca. half januari weer in training voor deze herstart. Er wordt anderhalve competitie gespeeld, alle teams treffen elkaar 3 maal.

Lees ook

Meijelse scootmobielclub bestaat vijf jaar

De scootmobielclub ‘de Méélse Skoets’ uit Meijel bestaat dit jaar vijf jaar. De club werd in 2019 op...

Kinderen ontwikkelen zichzelf tijdens Dazzle Days in Reuver

Terwijl veel kinderen in de meivakantie uitrusten op de bank, doen leerlingen van het Grescollege in...

Nieuwe banieren in centrum Reuver markeren start van initiatief ‘Gewoon Reuver’

In het centrum van Reuver zijn deze week nieuwe banieren geplaatst. Het gaat om de eerste zichtbare ...

Busjop van Mathijs Joosten bekroond als 'Terras van het jaar'

Ondernemer Mathijs Joosten uit Egchel heeft met Boscafé De Busjop de titel ‘Terras van het Jaar 2025...

Informatiehuishouding gemeente Peel en Maas op orde

De informatiehuishouding van de gemeente Peel en Maas is op orde. Dat blijkt uit het verslag van de ...

Antoniusmolen staat stil uit frustratie over uitgestelde verplaatsing

De wieken van de Antoniusmolen in Kessel staan stil. De groep vrijwillige molenaars die de molen jar...