Panningen, Netherlands

Bevo Hc treft in laatste wedstrijd Lions

De laatste competitiewedstrijd van de Handbal NL League in dit bijzondere seizoen, is gelijk ook wel een hele mooie provinciale derby.
Bart Nelissen | 28 mei 2021 09:16 | Aangepast op 28 mei 2021 09:16
Door het verlies tegen Hurry Up van vorige week, zit meer dan de derde plaats in de Handbal NL League er niet in voor de mannen van Jo Smeets. Kembit Lions heeft een plaats in de Best Of Three al zeker gesteld. Ondanks dat er deze wedstrijd dus ´niets´ meer op het spel staat, staat een treffen tussen Bevo Hc en Lions altijd garant voor een mooie, spannende pot handbal. Dat zal deze keer niet anders zijn.

De teams worden tweewekelijks getest en zijn vanaf ca. half januari weer in training voor deze herstart. Er wordt anderhalve competitie gespeeld, alle teams treffen elkaar 3 maal.

Lees ook

Kasteel De Keverberg opent in tweede kwartaal van dit jaar weer de deuren

Kasteel De Keverberg in Kessel gaat in het tweede kwartaal van 2026 weer open voor bezoekers. Dat la...

Grote belangstelling voor bijeenkomst over toekomst Dörper Overleg

Ongeveer zeventig inwoners van Helden hebben deze week deelgenomen aan een bijeenkomst in Kerkeböske...

Zesde Vastelaovesposter van Jeu Theeuwen uit Baarlo klaar

De zesde Vastelaovesposter op rij van Jeu Theeuwen uit Baarlo is klaar. Voor de editie van 2026 koos...

Beroepenproeverij bij VieCuri

Ziekenhuis VieCuri organiseert op zaterdag 31 januari 2026 van 10.00 tot 13.00 uur een Beroepenproev...

Senioren en politiek in gesprek over wonen en zorg in Peel en Maas

Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht gingen seniorenverenigingen en lokale politiek met elka...

Risk Factory Limburg-Noord: Vitaal en Veilig-dagen

Risk Factory Limburg-Noord organiseert voor het eerst de Vitaal en Veilig-dagen. Tijdens deze specia...