Panningen, Netherlands

Bevo verlengd contract met trainer niet

Trainer Richard Curfs mag komend seizoen niet verder als trainer van Bevo Hc. Zijn contract wordt niet verlengd.
De redactie | 4 februari 2023 10:50 | Aangepast op 4 februari 2023 10:50
Curfs maakt het huidige seizoen af. “Zowel de trainer als de spelersgroep zijn zeer gemotiveerd om nog te strijden voor de prijzen in de bekerronde en in de NL-League”, zo laat de club weten.
“We hebben last gehad van de vele langdurige blessures en dat was voor ons niet de makkelijkste periode in de BENE-League de afgelopen tijd. De geblesseerde spelers zijn nu een voor een aan het terugkomen en dat geeft vertrouwen. Ik had graag nog willen blijven bij Bevo”, aldus Curfs.

Zoektocht
Het bestuur van Bevo Hc geeft aan dat Curfs een zeer gedreven trainer is, maar het heeft teveel twijfels in de zoektocht naar komend seizoen. De club vraagt zich af of het de juiste type hoofdcoach is op dit moment en gaat op zoek naar een nieuwe trainer.

Lees ook

Tentoonstelling ‘Licht op de Peel’ in Museum verlengd

De tentoonstelling Licht op de Peel, met werk van kunstenaars Marinus Bies en Pieter Verstappen, is ...

CMC ALAIF vrijdag live bij Omroep P&M

Omroep P&M zendt vrijdag de liedjeswedstrijd CMC ALAIF uit. Het vastelaovesleedjeskonkoer wordt in D...

D66 presenteert kieslijst voor gemeenteraadsverkiezingen

D66 heeft de kieslijst bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart. In totaal stell...

Terugkijken: Prinsenquiz: Dörper Kuus tegen De Kook

In de tweede aflevering van de PrinsenQuiz strijden de prinsen van Helden tegen Baarlo.

Podcast: voorbeschouwen op tweede halve finale LVK

De tweede halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer (LVK) staat voor de deur. Vrijdag...

Brennan Heart internationaal succesvol in 2025

DJ Fabian Bohn, beter bekend als Brennan Heart, blijft ook in 2025 internationaal veelgevraagd. Uit ...