Panningen, Netherlands

Bevo verliest duel van Sporting Pelt

Bevo heeft woensdag verloren van Sporting Pelt. In Panningen verloor de ploeg van Richard Curfs met 18-28.
De redactie | 22 december 2022 09:43 | Aangepast op 22 december 2022 09:43
Sporting wist een grote voorsprong te pakken in de opening van het duel. Bevo kwam knap terug. Het werd 4-5. Daarna nam Sporting de regie in eigen handen. Bij rust stond het 7-15.

Blessures
Bevo kampt nog altijd met veel blessures. Niek Jordens, Melle van Katwijk en Dario Polman zijn nog altijd niet inzetbaar.

WK
De komende weken ligt de competitie stil. Van 11 tot en met 29 januari staat namelijk het WK in Polen en Zweden op het programma.

Lees meer over:

Bevo Hc|Sporting Pelt|

Lees ook

BEVO verliest nipt bij Hurry Up

Humby BEVO heeft zaterdagavond in de Super Handball League met 26-25 verloren van Hurry Up in Zwarte...

BEVO-speler Driek Manders opgeroepen voor Nederlands team

Handballer Driek Manders is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands herenteam. De jonge cirkel...

Thuiswedstrijden Bevo Hc ook dit seizoen live te zien bij Omroep P&M

Omroep P&M zendt ook dit seizoen alle thuiswedstrijden van Bevo Hc live uit op televisie. Zo hoeven ...

Gemiste kansen breken Bevo Hc op in seizoensopener tegen Belgische nieuwkomer

De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de Super Handball League is voor Bevo Hc in een gelijk...

PEC’20 wint van America voor de beker

Het sportpark Erica in America was het decor voor de bekerwedstrijd tussen AVV America en PEC’20. Ee...

Bevo Hc warmt op voor nieuw handbalseizoen: “Kunnen zeker voor de prijzen gaan”

De handballers van Bevo Hc zijn bijna klaar voor het nieuwe seizoen. In sporthal De Heuf vond donder...