Panningen, Netherlands

Bevo verliest van Lions; derde plek in Handbal League

Bevo Hc heeft in de competitie in de kampioensgroep met 30-26 verloren van Lions uit Sittard. Door deze nederlaag heeft  Bevo de Handbal NL League met een derde plaats afgesloten.
Bart Nelissen | 30 mei 2021 14:54 | Aangepast op 30 mei 2021 14:54
Lions wilde de derby graag met een zege afsluiten, zodat de Sittardse ploeg de strijd om de landstitel met tegen GreenPark Aalsmeer met een thuiswedstrijd kon beginnen. Er ontspon zich een aantrekkelijke wedstrijd tussen de twee Limburgse aartsrivalen.  Bevo Hc gaf zich niet zo maar gewonnen. Tot 7-7 hielden beide ploegen elkaar in overwicht.

Bevo Hc kon voor rust terugkomen tot 13-14. Halverwege de tweede helft kon  Lions de voorsprong van 20-18 naar 26-19 uitbreiden. Uiteindelijk verloor  Bevo met 30-26.

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Lees ook

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

Een auto is zondagavond tegen een plantenbak in het centrum van Panningen gebotst. Dat gebeurde iets...

Eerste sneeuw van december: strooiwagens op pad

De winter lijkt echt zijn aangebroken door de sneeuwval van zondagavond. De regio werd bedekt met ee...

‘Honden worden vergiftigd in Meijel’

Michaela Jacobs is kapot van verdriet. Ze schrijft op Facebook dat haar honden zijn vergiftigd. Dat ...

Uitslagen voetbal: Helden wint

Onder koude omstandigheden stond zondag weer een speelronde bij het amateurvoetbal op het programma.

Tweede overwinning van seizoen voor Peelpush

De volleybalvrouwen van Peelpush uit Meijel hebben met 1-3 gewonnen van Dynamo, waarmee ze hun tweed...

Ut P&M Hoés: Wie kan er een hart onder de riem gebruiken?

De feestdagen komen er weer aan. Een periode waarin we terugkijken op het afgelopen jaar. Een jaar m...