Panningen, Netherlands

Bevo wint van Quintus

Bevo HC heeft in Kwintsheul de veredelde oefenwedstrijd tegen Quintus met forse cijfers gewonnen. Na een ruststand van 18-10 in Pannings voordeel werd het 35-26. Een goede voorbereiding voor de topper tegen GreenPark Aalsmeer, die Bevo Hc komende zaterdag 24 april in eigen huis om 19.00 uur speelt.
Bart Nelissen | 19 april 2021 09:10 | Aangepast op 19 april 2021 09:10
Vanaf de eerste minuut gingen de mannen van trainer Jo Smeets geconcentreerd aan het werk. Vele jeugdige talenten zoals Melle van Katwijk kregen speelminuten. Bevo combineerde naar hartenlust zowel in defensief als in aanvallend opzicht. 

Via 10-4 liep de ploeg uit naar een 12-5 voorsprong. Uiteindelijk ging de rust in met een 18-10 voorsprong. Na rust ging het prijsschieten verder. Aan de 35-26 eindstand in Pannings voordeel viel niets af te dingen.

Bevo Hc staat nu derde met 7 punten uit 7 wedstrijden. 

Lees ook

Raad Peel en Maas stemt in met verlenging noodopvang Maasbree

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft ingestemd met het verlengen van de bestuursovereenkomst met h...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Kinderkerst in Parochiekerk Baarlo

Voor de allerkleinsten wordt in de parochiekerk in Baarlo het kerstspel opgevoerd.

IVN Helden opent nieuw onderkomen: Natuurhut

IVN Helden heeft dinsdag zijn nieuwe onderkomen officieel geopend. Het gaat om een volledig houten b...

Vanaf morgen: Ut P&M Hoés 2025 in Switch

Woensdag gaat Ut P&M Hoés officieel van start en staat volledig in het teken voor de Wensambulance e...