Panningen, Netherlands

Bezoekersrecord voor Museum Peel en Maas

Museum Peel en Maas heeft in 2025 een recordaantal bezoekers ontvangen. In totaal bezochten 5.248 mensen het museum, bijna een verdubbeling ten opzichte van het jaar ervoor. Vooral het Knikkermuseum trok veel bezoekers uit de hele regio.
Daantje van Roij | 9 januari 2026 10:11 | Aangepast op 9 januari 2026 10:11
Licht op de Peel
Naast het Knikkermuseum wisten bezoekers ook de weg te vinden naar de tijdelijke tentoonstelling Licht op de Peel, rondleidingen, schoolbezoeken en gezinsuitjes. Het museum spreekt van een succesvol jaar en hoopt de stijgende lijn vast te houden.

Vooruitblik
Voor 2026 staan meerdere tentoonstellingen gepland. In het voorjaar opent het Speelgoedmuseum, later gevolgd door het Lichtmuseum en een vaste expositie over Peel en Maas. De tentoonstelling Licht op de Peel is momenteel nog te bezoeken.

Lees meer over:

Museum|Knikkermuseum|Bezoekers|

Lees ook

Peter bewaart de prehistorie van Beesel in eigen museum

Wie in het plaatselijke museum of gemeenschapshuis voor de vitrines met steentijdvondsten staat, zie...

Knikkermuseum trekt zo’n 3.000 bezoekers

Museum Peel en Maas kijkt tevreden terug op ‘Het Knikkermuseum’. De expositie trok de afgelopen zes ...

Knikkermuseum zorgt voor stijging bezoekersaantallen Museum Peel en Maas

Het Museum Peel en Maas in Helden heeft in de eerste helft van dit jaar 750 bezoekers meer ontvangen...

Knikkermuseum geopend in Museum Peel en Maas

Bij Museum Peel en Maas werd vrijdag het knikkermuseum geopend. Een interactieve tentoonstelling voo...

Knikkers centraal in nieuwe expositie Museum Peel en Maas

Honderden knikkers zijn te vinden in een nieuwe tijdelijke tentoonstelling in Museum Peel en Maas in...

Het Knikkermuseum opent binnenkort de deuren in Museum Peel en Maas

Samen met kunstenaar Ellen Urselmann wordt er momenteel gewerkt aan een interactieve tentoonstelling...