Panningen, Netherlands

Bezoekje voor 100-jarige Meijelse

Loco-burgemeester Anget Mestrom heeft donderdag de 100-jarige mevrouw Beijers- van Lierop in Meijel gefeliciteerd. ´´Ze heeft jarenlang in buurdorp Neerkant gewoond.
Bart Nelissen | 3 september 2021 09:11 | Aangepast op 3 september 2021 09:11
Een actieve dame´´, zo laat wethouder Mestrom weten. ''Ze maakte altijd tijd vrij voor lezen, schrijven, toneel spelen en zingen. En niet te vergeten haar inzet als voorzitster van KVO Neerkant.''

Het is de derde 100 jarige in korte tijd die in Peel en Maas de verjaardag viert. Ook deze 100-jarige krijgt een bankje van de gemeente Peel en Maas.

Lees ook

Muziekvereniging Kessel – Pink Banter

Zin in een gezellige avond met livemuziek van getalenteerde jonge mensen?

Koningslust viert dubbel jubileum met feestweekend: voetbalclub en fanfare bestaan 80 jaar

Tijdens het Pinksterweekend viert Koningslust een bijzonder dubbel jubileum. Zowel voetbalvereniging...

Nieuw vaandel voor schutterij Baarlo

Tijdens de receptie op vrijdagavond, onderdeel van het 150-jarig jubileum van Schutterij St. Antoniu...

Twee branden op één avond in Peel en Maas

Twee branden zijn maandagavond gemeld in de gemeente Peel en Maas. Rond 19.30 uur brak brand uit in ...

MVC’19 wint, maar moet via nacompetitie vechten voor lijfsbehoud

MVC’19 heeft zondag met 1-0 gewonnen van Sporting ST/SVEB, maar dat bleek niet genoeg om directe han...

Muziek onder de Toren Panningen

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein ...