Panningen, Netherlands

Bibliotheek Maas en Peel Voorleesgemeente 2020

De Bibliotheek Maas en Peel is uitgeroepen tot Voorleesgemeente 2020. Daarvoor is speciaal het boekje ‘BieBie en Aapie op zoek naar een boek’ gemaakt.
Willemien Wertz | 17 oktober 2020 10:45 | Aangepast op 17 oktober 2020 10:45
Alle leerlingen van groep 1 en 2 van de basisschool in de gemeente Peel en Maas en Beesel krijgen dit boekje uitgereikt op school door de leesconsulent.

Voorlezen heeft een positief effect op de taalontwikkeling. Je kunt niet vroeg genoeg met voorlezen beginnen; het is niet alleen gezellig maar ook belangrijk voor de woordenschat. Tevens stimuleer je het leesplezier enorm wat ten goede komt aan de schoolprestaties. Wist je dat 15 minuten (voor)lezen per dag zorgt voor 1000 nieuwe woorden per jaar die je kind leert?

Lees ook

Oproep: stuur jouw nominaties in voor het Sportgala Peel en Maas 2025

Stichting Sportgala Peel en Maas roept inwoners en sportverenigingen op om sporters en sportploegen ...

Aardappelen krijgen nieuwe bestemming na wegvallen afnemer

Al maanden liggen grote stapels aardappelen opgeslagen bij aardappelteler Bruynen, nadat een belangr...

Ut P&M Hoés 2025 voor KiKa en de Wensambulance is begonnen

Jaargang 2025 van Ut P&M Hoés is woensdagochtend officieel van start gegaan. Dit jaar wordt er geld ...

Man raakt zwaargewond bij bedrijfsongeval in Kessel

Een man in Kessel is woensdagochtend zwaargewond geraakt bij een bedrijfsongeval. De hulpdiensten we...

Brandweer bevrijdt vastzittend paard in Maasbree

Een vastzittend paard is dinsdagavond door de brandweer bevrijdt in Maasbree. Een dierenarts sloeg a...

Gemeente Peel en Maas en JPO tekenen overeenkomst voor woonconcept in Panningen

De gemeente Peel en Maas en projectontwikkelaar JPO hebben de anterieure overeenkomst ondertekend vo...