Panningen, Netherlands

Blikseminslag veroorzaakt brand in schuur met oude auto's

In de schuur stonden oude auto's Foto: Jordy Strijbos
In Meijel is donderdag tegen middernacht in een schuur met oude auto's brand uitgebroken. Vermoedelijk is blikseminslag daarvan de oorzaak.
De redactie | 24 juni 2022 00:57 | Aangepast op 24 juni 2022 00:57
De brandweer werd rond 23.45 uur opgeroepen om de brand in het gebouw aan de Vieruitersten te blussen.

Overslag voorkomen
Volgens de brandweer gaat het om een schuur van 60 bij 10 meter die volledig in lichterlaaie stond. Brandweerlieden doen er alles aan om te voorkomen dat het vuur overslaat naar de naastgelegen woning. Twee waterwagens pendelden op en neer om voor genoeg bluswater te zorgen.

Het sein brand meester kon rond 00.30 uur gegeven worden. De brandweer is wel nog een tijd bezig met nablussen. De schuur is volledig in de as gelegd. Er zijn geen gewonden gevallen.
De schuur is volledige afgebrand Foto: Jordy Strijbos

Lees ook

Mark van Dijk uitgeschakeld op WK na score in laatste minuut

Mark van Dijk is uitgeschakeld op het wereldkampioenschap judo in Boedapest. De Egchelnaar begon nog...

Inrichting OLS-terrein een uitdaging: “We hebben flink moeten puzzelen om alles passend te krijgen”

Over een paar weken is het zover: dan stroomt Heythuysen vol voor het Oud-Limburgs Schuttersfeest (O...

Met IVN De Steilrand naar het Lichtjesfestival

Gids Frans Tegels van IVN De Steilrand neemt je mee voor een mooie wandelexcursie.

Flitspaal langs N273 bij Baarlo levert ruim 750 boetes op

In de eerste vier maanden van 2025 zijn er meer dan 750 boetes uitgedeeld op de N273 (Napoleonsbaan ...

Baarlo opent eigen hondenweide: feestelijke opening op 6 juli

Na jaren van voorbereiding krijgt Baarlo binnenkort een officiële hondenweide. Op zondag 6 juli word...

Sterk verenigingsleven in Peel en Maas, minder stress en eenzaamheid

Inwoners van Peel en Maas voelen zich vaker gezond dan twee jaar geleden. Dat blijkt uit de Gezondhe...