Panningen, Netherlands

Bord geplaatst om informatie te delen

De vrijwilligers die het bord hebben geplaatst Foto: Mariet van Knippenberg
In Kessel is maandagochtend een bord geplaatst bij het kerkhof en het Kapelaonspaedje. Op dit bord kunnen berichten en nieuwtjes worden geplaatst.
De redactie | 4 december 2023 12:15 | Aangepast op 4 december 2023 12:15
Nu de HALLO Peel en Maas in abonnementsvorm wordt aangeboden en dus niet bij elk huishouden wordt verspreid, hadden de Kesselse inwoners behoefte aan een kanaal om informatie te delen. Toen ontstond het idee voor dit informatiebord.

Informatie
Om de bewoners op de hoogte te houden, is dit bord geplaatst. Ton Franssen in de 'Aoj Pastorie' beheert het bord. Inwoners kunnen bij hem informatie aanleveren.

Lees meer over:

Kessel|Informatiebord|

Lees ook

Verkabelingsproject Kessel stil door geplande verzwaring hoogspanningstraject

Het verkabelingsproject van de hoogspanningslijn tussen Kessel-Eik en Kessel loopt vertraging op. Te...

Kromme Gölde Konkoer krijgt vernieuwde opzet tijdens 33ste editie

Het Kromme Gölde Konkoer in Kessel wordt dit jaar in een nieuw jasje gestoken. Tijdens de 33ste edit...

Casle biermakers beëindigen activiteiten eind 2025

De Casle biermakers hebben bekendgemaakt dat zij hun activiteiten per eind 2025 zullen beëindigen. D...

Eric Zeelen prins van De Kevers uit Kessel

Eric Zeelen is vrijdagavond uitgeroepen als prins van CV De Kevers. Het is de eerste prins van het n...

Biljarten houdt ouderen in beweging in Kessel

Biljartliefhebbers in Kessel kunnen voortaan terecht bij het nieuwe biljartcentrum 'De Maasoever' vo...

Centrummanager Petra Verbugt stopt, neemt De Boesjer over

Na twee jaar als centrummanager van Panningen actief te zijn geweest, neemt Petra Verbugt in januari...