Panningen, Netherlands

Bovens bezoekt Peel en Maas

Gouverneur Theo Bovens heeft donderdag de gemeente Peel en Maas bezocht voor de landelijke campagne ‘Aandacht voor elkaar’.
Bart Nelissen | 12 november 2020 21:18 | Aangepast op 12 november 2020 21:18
Samen met burgemeester Delissen-van Tongerlo en Rudy Gommans (inwoner en zelfstandig ondernemer Peel en Maas, voorzitter Koninklijke Horeca Nederland Peel en Maas en lid Taskforce horeca) ging hij in gesprek over de gevolgen van het coronavirus in Peel en Maas met in het bijzonder de gevolgen voor de horecasector.

'We blijven allemaal de schouders eronder zetten. ‘Samen’ dat is de kracht van ons allemaal als inwoners van onze elf dorpen in Peel en Maas', aldus de gemeente Peel en Maas.

Meest gelezen

Luc van den Kerkhof prins in Maasbree

De redactie | 18 jan 2025 22:04

Brand op zorglocatie in Helden

De redactie | 22 jan 2025 10:17

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

De redactie | 18 jan 2025 22:17

Vernielingen bij kunstwerken in Baarlo

Eric Reijnders | 20 jan 2025 10:22

Lees ook

Celstraf geëist tegen man uit Reuver die seks had met 13-jarig meisje

De officier van justitie heeft een celstraf van dertig maanden, waarvan zes voorwaardelijk, geëist t...

Automobiliste zwaargewond na frontale botsing met vrachtwagen in Meijel

Een personenauto is vrijdagochtend frontaal in botsing gekomen met een vrachtwagen. De bestuurster v...

Auto vliegt in brand op Rijksweg in Reuver

Op de Rijksweg in Reuver is donderdagavond een personenauto in brand gevlogen. Daardoor werd de weg ...

Nieuwe eigenaren voor Heldense supermarkt

Na bijna 25 jaar ondernemerschap nemen Mat en Eljo Gommans van PLUS Gommans Helden afscheid van hun ...

Duurzaamheidsbijdragen voor initiatieven in Peel en Maas en Beesel

Afgelopen donderdagavond ontvingen verschillende initiatieven uit de gemeenten Peel en Maas en Beese...

Cabaretier Ruud Smulders in DOK6 Theater

Ruud Smulders speelt in DOK6 Theater met de reprise van zijn veelgeprezen voorstelling RUDIVERSUM.