Panningen, Netherlands

Bram Jacobs ziet af van zetel gemeenteraad

Bram Jacobs ziet voorlopig af van een raadszetel in de gemeente Beesel. Jacobs is nu wethouder in de gemeente en wil daar graag mee doorgaan. Hij gaf eerder al aan beschikbaar te zijn als wethouder. Dat de Reuvernaar nu afziet van een plek in de raad, komt dus niet als een verrassing.
De redactie | 23 maart 2022 10:23 | Aangepast op 23 maart 2022 10:23
Lijstduwer
Jacobs stond als lijstduwer op de kieslijst van het CDA en kreeg bij de verkiezingen 383 stemmen. Na lijsttrekker Anouk Huijs, die 632 stemmen kreeg, was dat het hoogste aantal. Martin van der Avoort vult de vrijgekomen plek van Jacobs in.
Het CDA bleef bij de verkiezingen de grootste partij in Beesel en neemt nu het voortouw in het onderhandelproces. Bestuurskundige Petra Habets werd maandag aangesteld als verkenner.


De nieuwe gemeenteraad van Beesel wordt volgende week woensdag geïnstalleerd.

Meest gelezen

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

De redactie | 3 dec 2023 21:31

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Prikkelarme zone bij Christmas Truckrun

De redactie | 4 dec 2023 10:35

Bord geplaatst om informatie te delen

De redactie | 4 dec 2023 12:15

Lees ook

Brand in straalcabine van Reuvers metaalbedrijf

Bij metaalbedrijf Thielco aan de Mariastraat in Reuver is donderdagmiddag brand uitgebroken. Deze wo...

Matige levenskwaliteit in Peel en Maas en Beesel

De zogenoemde ‘brede welvaart’ is in de gemeenten Peel en Maas en Beesel relatief laag. Dat blijkt u...

Buurtouders gaan Reuverse wijken veiliger maken

Ouders moeten een oogje in het zeil houden om Reuver en Offenbeek veilig te houden. Een groep van ac...

Veel belangstelling voor opening Albert Heijn Jan Linders Reuver

Dinsdag werd de Albert Heijn Jan Linders in Reuver geopend. Er was veel belangstelling voor de openi...

PVV grote winnaar in Peel en Maas, CDA verliest

Met ruim een derde van de stemmen is de PVV in Peel en Maas veruit de grootste partij geworden bij d...

Grote overwinning voor PVV in Beesel

Met een hogere opkomst dan twee jaar geleden heeft de PVV ook in Beesel een grote overwinning geboek...