Vier opeenvolgende overwinningen, plus twee gewonnen bekerduels, hebben de tegenvallende competitiestart meer dan goed gemaakt. Met 8 punten uit 6 duels deelt BSAC de tweede positie op de ranglijst van de tweede divisie met HandbaL Venlo 2 en V&L 2, die een beter doelsaldo hebben.
United Breda kwam er in de eerste helft niet aan te pas. De 9-3 ruststand was slechts een magere afspiegeling van het grote krachtsverschil tussen beide teams. De thuisploeg miste minstens een half dozijn opgelegde doelkansen en was ook na de hervatting even niet bij de les, wat de nog puntloze bezoeksters in staat stelde de achterstand te reduceren tot vier doelpunten. BSAC nam vervolgens het heft weer stevig in handen en bouwde de voorsprong soeverein uit tot elf treffers.
De runner-up uit Maasbree heeft nu twee lastige uitwedstrijden voor de boeg. Zaterdag 19 november is Ventura de eerstvolgende tegenstander in Schiedam.