Panningen, Netherlands

Burgemeester Delissen: ‘Onderzoek naar jongeren centrum’

Burgemeester Delissen veroordeelt het bekogelen van agenten met flessen, zo zei ze zaterdag in De Update op Omroep P&M. Een groep jongeren bekogelde maandagavond politieagenten in het centrum van Panningen. De agenten kregen bij het uitstappen van alles naar het hoofd gegooid. "Het kwam uit allerlei hoeken", vertelde een woordvoerster van de politie. De agenten vroegen collega's voor versterking.
Bart Nelissen | 21 maart 2021 12:04 | Aangepast op 21 maart 2021 12:04
Burgemeester Delissen vindt de actie ontoelaatbaar: ‘Het ging om jongeren die bij elkaar waren. Dat is al helemaal niet pluis, want je mag niet met grote groepen bij elkaar komen’, aldus burgemeester Delissen.

Verder laat Delissen weten dat de politie een aantal jongeren met naam op een lijst gezet. Er wordt onderzoek gedaan naar deze groep en de jongeren worden aangesproken.

Foto: iStock

Lees ook

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Meijels Mannenkoor en zangvereniging uit Weert slaan handen ineen voor winterconcert

Het Meijels Mannenkoor gaat op vrijdag 19 december samen met Gemengde Zangvereniging Con Amore uit W...

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...