Panningen, Netherlands

Burgemeester: Hou je aan de regels

Peel en Maas is de gemeente met het hoogste aantal besmette mensen in Limburg. Er zijn bij de laatste meting 63 mensen die positief testten op het virus. Daarmee staat de gemeente landelijk op de achtste plek.
Bart Nelissen | 21 maart 2020 21:59 | Aangepast op 21 maart 2020 21:59
Burgemeester Delissen roept op om de maatregelen van de regering te volgen. Er zijn nog steeds groepen jongeren die bij elkaar komen om te ontspannen. De burgemeester schroomt dan ook niet om maatregelen te nemen.


In een live-uitzending over het coronavirus zei Delissen: ‘Het geldt voor iedereen. Doe je het niet, dan gaan we je helpen.’

Meest gelezen

Fietser ten val in Panningen

Peter Franssen | 5 jun 2023 17:52

Bestuurder ramt lantaarnpaal en belandt in berm

De redactie | 3 jun 2023 20:48

Pleisterplaats beste truckerscafé van Nederland

De redactie | 2 jun 2023 12:06

Politie houdt Panningenaar aan

Bart Nelissen | De redactie | 8 jun 2023 10:31

Lees ook

Politiek Café Beesel

Zaterdag 5 en 12 maart zendt Omroep P&M om 14.00 uur het Politiek Café van de gemeente Beesel uit. ...

Woonlasten stijgen het hardst in Beesel

De stijging van de woonlasten in de gemeente Beesel is het hoogst van heel Limburg. Huiseigenaren in...

Nog geen besluit over toekomst school Beesel

De gemeenteraad van Beesel heeft maandagavond het voorstel van het college verworpen voor een nieuwe...

Woningmarkt hét thema van de verkiezingen

Alle partijen in de gemeenteraad zijn het er over eens: de krapte op de woningmarkt moet worden opge...

Hier kun je in Peel en Maas stemmen

We mogen weer naar de stembus om een rood bolletje in te kleuren. Aan de hand van de stemmen wordt e...

Coulanceregeling voor schade wateroverlast

Het kabinet heeft besloten dat gedupeerden van de wateroverlast van vorig jaar toch een tegemoetkomi...