Panningen, Netherlands

CMC Alaif op Omroep P&M

Omroep P&M zendt zondag om 20.11 uur CMC ALAIF uit. Dit is het jaarlijkse provinciale Vastelaoves Leedjeskonkoer, georganiseerd door de stichting Carnavalsmuziek.com. In de uitzending zitten zes finalisten uit Peel en Maas.
Bart Nelissen | 25 januari 2022 18:10 | Aangepast op 25 januari 2022 18:10
 

Alaaf Airlines uit Helden, De Batjakkers uit Egchel, Kos Erger uit Panningen, Pim & Chantal uit Kessel, de Prins & Aod Prinse uit Grashoek en Shirley uit Grashoek staan in de finale van de wedstrijd. De editie van CMC Alaif is dit jaar opgenomen in de tv-studio van TVEllef.
 

Het is de tiende keer dat de wedstrijd plaatsvindt, CMC ALAIF wordt georganiseerd door Carnavalsmuziek.com. Vorig jaar won Fiorenza de wedstrijd.

De uitzending start om 20.11 uur op Omroep P&M TV.

Lees ook

Geslaagd! Vlag kan uit voor leerlingen Buurtcollege

Donderdag was het dan eindelijk zover: de uitslag van de eindexamens. Bij het Agora Buurtcollege in ...

Plan voor twee windmolens om ‘glastuinbouwgebied van de toekomst’ te realiseren

Glastuinbouwgebied Kievit in Grashoek wil hét voorbeeld worden van hoe duurzame land- en tuinbouw er...

Kas bij voormalige VMBO-locatie Panningen wordt gesloopt

Het college van Peel en Maas heeft besloten de oude kas bij de voormalige VMBO-school in Panningen t...

Sjloetingstied brengt nieuwe single ‘Vandaag’ uit

De band Sjloetingstied heeft nieuwe muziek uitgebracht. Met ‘Vandaag’ is de derde single van 2025 ee...

Vrijdag opnieuw staking bij NS: geen treinen in Limburg

Treinreizigers krijgen vrijdag opnieuw te maken met een ontregeling van het treinverkeer. In de mees...

Zomercursus Portretschilderen

KunstLab Baarlo organiseert in de maanden juli en augustus de zomercursus Portretschilderen voor jon...