Panningen, Netherlands

College wil 25.000 euro beschikbaar stellen voor Baarlo Steengoed

Het gemeentebestuur van Peel en Maas wil 25.000 euro beschikbaar stellen voor het kunstsymposium Baarlo Steengoed in 2024.
De redactie | 5 juli 2023 10:36 | Aangepast op 5 juli 2023 10:36
Volgend jaar vindt in de kasteelweide het tweede beeldhouwsymposium plaats. Dit is een opvolger van het Kunstsymposium dat in 2018 werd georganiseerd in het kader van 800-jarig bestaan van Baarlo.

Internationale kunstenaars
Vijf jaar geleden werden er gedurende drie weken zes kunstwerken door internationale kunstenaars gemaakt in het kasteelpark. De kunstwerken werden een jaar na het evenement officieel aangeboden aan de Baarlose gemeenschap. Het concept voor 2024 is in grote lijnen hetzelfde als dat van 2018. De organisatie is in handen van Baarlo Leeft.

Lees ook

Geslaagde januari-beugelmaand bij HBC Helden

Het Buurt-, Vrienden- en Straten­toernooi (BVS) van Beugelclub HBC Helden is ook dit jaar weer succe...

Vernieuwende jeugdzorg zonder lange wachttijden: Hendig wordt vaste aanpak in Peel en Maas

Hendig, de vernieuwende werkwijze binnen de jeugdzorg, wordt definitief voortgezet in de gemeente Pe...

Plantdag geeft glans aan nieuwe mijlpaal voor Natuurpark De Kemp

Bij Natuurpark De Kemp in Egchel vond zaterdag een grote plantdag plaats. Vrijwilligers hebben honde...

PEC’20 verliest strijd om tweede plek in 3e Klasse G

Het weer was prima met een aangenaam zonnetje, het veld was zwaar en moeilijk bespeelbaar. Kortom: n...

Ervaren duo wint Open Brits Beugelkampioenschap in Maasbree

In Maasbree werd afgelopen zondag de finale van het jaarlijkse Open Britse Beugelkampioenschap gespe...

CDA vraagt opheldering over tijdelijke huisvesting De Schakel

De CDA-fractie in Beesel heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de tijdelijke huisv...