Panningen, Netherlands

Deelnemer P&M Liedjesfestival: Bart & Manon

Ze zijn inmiddels vaste gasten op het P&M Liedjesfestival: Bart en Manon. Het stel, dat in het dagelijks leven ook een paar is, schreef ´Os Verhaol´ en won met het nummer Kook van Eige Deig.
De redactie | 11 januari 2023 19:12 | Aangepast op 11 januari 2023 19:12
Toen ze vorig jaar net naast de eerste plek grepen, schreef het duo dit nummer. Het gaat over herinneringen maken tijdens de vastelaovend. Ronald Moonen maakte het arrangement.

Tweede kindje
Het was een bijzondere liedjesavond toen Bart en Manon wonnen. Manon was namelijk hoogzwanger van hun tweede kindje. Via een livestream op de bank keek ze hoe Bart alleen op het podium stond. Toen ze uiteindelijk wonnen, werd ze opgehaald en konden ze samen het nummer zingen.

Afsluiter
Vrijdag staat het duo in eigen huis op het P&M Liedjesfestival. Ze sluiten af, als twaalfde.

Lees ook

Hondenweide opent in Baarlo: ‘Zonder hulp van iedereen was dit nooit gelukt’

Honden en hun baasjes kunnen voortaan terecht op een eigen speel- en uitlaatplek in Baarlo. Achter d...

Studenten uit Leiden doen archeologisch veldonderzoek bij Baarlose grafheuvels

In het bosgebied bij De Bong in Baarlo moeten eeuwenoude grafheuvels opnieuw zichtbaar worden. Stude...

Nieuw onderzoek bij grafheuvels in Baarlo

Tussen 25 juni en 4 juli doen archeologen en studenten van de Universiteit Leiden opnieuw onderzoek ...

Springend hert bekroont nieuw kunstwerk in Baarlo

Elke zijde van het nieuwe kunstwerk in Baarlo vertelt een verhaal uit een andere periode uit de gesc...

Hans Reijnders vereeuwigt de geschiedenis van Baarlo in kunstwerk

In het hart van Baarlo wordt zaterdagmiddag een bijzonder kunstwerk onthuld: een 6,5 meter hoog beel...

Baarlo opent eigen hondenweide: feestelijke opening op 6 juli

Na jaren van voorbereiding krijgt Baarlo binnenkort een officiële hondenweide. Op zondag 6 juli word...