Panningen, Netherlands

Defensie oefent in september boven De Peel

Een voorbeeld van een drone, Defensie gebruikt RPAS-drones.
De Nederlandse Defensie oefent een aantal dagen in september boven de Peel in Peel en Maas Mogelijk kan dit overlast ondervinden.
Niels van Rens | 17 juli 2024 15:51 | Aangepast op 17 juli 2024 15:51
Volgens Defensie gaat het om 10 tot en met 19 september.

Drones
Het zijn onbemande verkenningsvliegtuigen boven het natuurgebied. Mogelijk duurt dit een aantal dagen. Hiervoor is ook officieel een vergunning aangevraagd door Defensie.
Het Ministerie van Defensie heeft sinds een paar jaar verschillende soorten drones. Deze drones mogen worden gebruikt in militaire luchtverkeersgebieden, beperkte gebieden en tijdelijke gebieden met beperkingen.

Lees ook

BEVO TV: doelman Martijn Hendriks kijkt vooruit naar duel met Izegem

In BEVO TV is deze week Martijn Hendriks te gast. De doelman van HUMBY BEVO HC blikt terug op het ve...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Tren (12) uit Egchel organiseert sponsorloop naar Den Bosch voor goede doel

Om geld op te halen voor de stichting Spieren voor Spieren, dit jaar het goede doel van 3FM Serious ...

The Wieners spelen jouw Everly-favorieten in DOK6

In hun nieuwe tour geven The Wieners het publiek een unieke kans: Bezoekers bepalen zelf welke numme...

Kunstmarkt Kessel 2026 gaat toch door dankzij nieuwe vrijwilligers

De organisatie van de Kunstmarkt Kessel heeft bekendgemaakt dat de editie van 2026 tóch doorgaat. In...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...